با انگیزه بیشتری برای رسیدن به تیم ملی تلاش می‌کنم

سینگ: تا همین جا هم در لیگ انقلاب کرده‌ایم/ فقط به قهرمانی و سهمیه آسیا فکر می‌کنیم

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم معتقد است بازیکنان این تیم تاکنون هم دست به کار بزرگی زده‌اند، اما آنها برای قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کنند.

امید سینگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در مورد پیروزی ۳ بر صفر پارس جنوبی جم مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم. با توجه به اینکه به رده دوم سقوط کرده بودیم، نیاز به پیروزی در این بازی داشتیم که خدا را شکر بچه‌ها بیشتر از حریف زحمت کشیدند و با بردی خوب، به صدر جدول بازگشتیم. امیدوارم این پیروزی‌ها ادامه داشته باشد.

وی در این مورد که با توجه به سه تساوی متوالی پارس جنوبی، برخی معتقد بودند این تیم دچار اُفت شده است، گفت: زمانی که یک تیم، سیری صعودی را دنبال می‌کند، یکسری هواداران از تیم حمایت می‌کنند و عده‌ای هم از چنین تیمی انتقاد می‌کنند. ما سه بازی از چهار دیدار اخیر خود را در خارج از خانه به میدان رفتیم. با حریفان سرسختی چون پدیده و تراکتورسازی در این هفته‌ها بازی کردیم و به سه تساوی و یک پیروزی دست یافتیم.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد رهایی‌اش از بند مصدومیت و گلی که وارد دروازه ذوب‌آهن کرد، تصریح کرد: پس از بازی با استقلال، دچار مصدومیت شدم و در یکی دو هفته با مصدومیت بازی کردم. دیگر نتوانستم دوام بیاورم و مقابل تراکتورسازی استراحت کردم. معلوم نبود به این بازی می‌رسم یا خیر که خدا را شکر با قدرت برگشتم و توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. همه این‌ها از عنایت خدا بوده است.

سینگ درباره افرادی که عملکرد موفق پارس جنوبی در لیگ برتر را یک جرقه می‌دانستند و معتقد بودند روند نتیجه‌گیری‌های این تیم متوقف می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر تا هفته سی‌ام هم نتایج خوبی کسب کنیم، باز هم عده‌ای از این حرف‌ها می‌زنند! در مورد استقلال خوزستان هم از این صحبت‌ها شنیده می‌شد. در پایان نیم‌فصل اول می‌گفتند تیم در نیم‌فصل دوم اُفت می‌کند و زمانی که قهرمان شدیم، گفتند استقلال با شانس قهرمان شده است!  لیگ برتر، ماراتنی ۳۰ هفته‌ای است و شانس شاید تنها پنج درصد در موفقیت یک تیم تعیین‌کننده باشد. ۹۵ درصد موفقیت به تلاش، دوندگی، تاکتیک، تماشاگران و ... تیم بستگی دارد.

وی در ادامه افزود: یک تیم اَلکی در ۱۰ هفته صدرنشین نمی‌ماند و بازیکنان، کادر فنی، مدیریت و تماشاگران فوق‌العاده بودند که تیم در صدر جدول جای دارد. نمی‌خواهیم توقعات از ما بالا برود و بچه‌های تیم تا همین جا هم انقلاب کرده‌اند، اما شک نکنید ما فقط به قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا فکر می‌کنیم. وقتی در ۱۰ هفته صدرنشین می‌مانیم، چرا نتوانیم تا انتهای لیگ همین‌طور موفق باشیم؟

هافبک پارس جنوبی در این باره که گفته می‌شد او به همراه محسن فروزان و علی دشتی به اردوی قبلی تیم ملی دعوت شده‌اند اما نامی از آنها در لیست کارلوس کی‌روش دیده نشد، خاطرنشان کرد: گفته بودند که ما سه نفر به تیم ملی دعوت شده‌ایم و حتی احتمال دعوت من بیشتر هم بود. به من رسانده بودند که به این اردو دعوت می‌شوم اما در بد زمانی مصدوم شدم. شاید اگر مصدوم نمی‌شدم به تیم ملی دعوت می‌شدم، در هر صورت من همه چیز را به فال نیک می‌گیرم. شاید هنوز موقع دعوت شدن من فرا نرسیده و خدا بخواهد زمان دیگری به تیم ملی دعوت شوم.

سینگ در پاسخ به این پرسش که «آیا انگیزه او برای دعوت به تیم ملی کاهش نیافته است؟»، اظهار داشت: به هیچ وجه از دعوت به تیم ملی ناامید نمی‌شوم و با انگیزه بیشتری تلاش می‌کنم. در موفقیت آدم حریصی هستم و می‌خواهم به بیشترین موفقیت برسم. زمانی که مصدوم شدم، تمام تلاش خود را کردم که اگر قرار است ۱۰ دقیقه به زمین بروم، بهترین عملکرد را داشته باشم. آن زمان از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب فیزیوتراپی می‌کردم تا هر چه زودتر به میادین بازگردم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار