وین میزبان بازی شاگردان کی‌روش مقابل پاناما؛

جدال جذاب ایران با تیمی که آمریکا را حذف کرد

ملی پوشان فوتبال ایران در دیداری تدارکاتی مقابل تیمی که برای نخستین بار به جام جهانی صعود کرده قرار می‌گیرند.

به گزارش "توپ"، دور جدید اردوی تیم ملی ایران بعد از پایان بازی‌های هفته یازدهم لیگ برتر(نهم آبان ماه) به مدت ۱۲ یا ۱۳ روز برگزار می‌شود که کارلوس کی‌روش برای هماهنگی بیشتر بازیکنان خود در راه جام جهانی و استفاده مناسب از فیفا دی دو دیدار تدارکاتی در دستور کار قرار داده است.


پیش از این گفته می‌شد قرار است تیم ملی ایران دو بازی تدارکاتی در اردوی پیش رو برابر تیم اروپایی صربستان که به جام جهانی راه یافته و تیم ونزوئلا که از رسیدن به این مهم بازمانده برگزار کند؛ ولی به نظر می‌رسد دیدار برابر این تیم از آمریکای جنوبی جای خود را به یک تیم از آمریکای شمالی داده است.


بازی شاگردان کی‌روش با تیم ملی صربستان هنوز رسما به تایید نرسیده؛ ولی زمان و مکان یک مسابقه تیم ملی ایران برابر حریفی از قاره آمریکا اکنون مشخص شده است؛ فدراسیون فوتبال پاناما در وب سایت خود اعلام کرد دو دیدار تدارکاتی با تیم‌های ملی ولز و ایران در دستور کار تیم ملی این کشور است.

 


طبق اعلام فدراسیون فوتبال پاناما مسابقه تدارکاتی تیم ملی این کشور برابر ایران روز دهم نوامبر(نوزدهم آبان ماه) در وین اتریش برگزار خواهد شد.


تیم ملی پاناما در آخرین روز مسابقات مرحله انتخابی جام جهانی در آمریکای شمالی با گلی که در دقیقه ۸۸ برابر کاستاریکا به ثمر رساند با کسب ۱۳ امتیاز و یک امتیاز بیشتر از تیم ملی آمریکا به جام جهانی  ۲۰۱۸ روسیه صعود کرد.


تیم‌های ملی ایران و پاناما تاکنون تنها یک بار در هجدهم دسامبر ۲۰۰۴ به مصاف هم رفته‌اند که ایران با تک گل علی دایی موفق به پیروزی یک بر صفر در ورزشگاه آزادی شد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار