رئال مادرید برای جذب کین، بیل را به تاتنهام پیشنهاد می‌دهد

باشگاه رئال مادرید در نظر دارد مهاجم گلزن تاتنهام را به خدمت بگیرد و برای تحقق این موضوع حاضر است بال ولزی‌‌اش را به تاتنهام پیشنهاد دهد.

، شبکه رادیویی «اوندا سِرو» اسپانیا گزارش داد باشگاه رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن هری کین، مهاجم انگلیسی اسپرزها است و تمایل دارد حتی در این بین گرث بیل و بورخا مایورال را نیز در این معامله بگنجاند.

در حالی که قیمت هری کین ۲۴ ساله را که تا کنون ۱۱۲ گل در رقابت‌های لیگ برتر به ثمر رسانده، چیزی در حدود ۲۰۰ میلیون یورو تخمین زده‌اند، نشریه‌های انگلیسی «سان» و «میرر» مدعی شدند اخیراً دنیل لِوی، رئیس باشگاه تاتنهام ملاقاتی با فلورنتیو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید داشته و به همتای اسپانیایی خود گفته است حاضر نیست به رقمی کمتر از ۲۲۲ میلیون یورویی که پاری‌سن‌ژرمن برای جذب نیمار پرداخت، مهاجم انگلیسی خود را بفروشد.

بر اساس گزارش «اوندا سِرو» رئال مادرید قصد دارد با پیشنهاد دادن بیل به تاتنهام و البته مایورال که روی او قیمت ۳۰ میلیون یورو گذاشته است، انتقال هری کین به سانتیاگوبرنابئو را تسریع ببخشد. منابع نزدیک به باشگاه تاتنهام خبر داده‌اند که پوچتینو، سرمربی اسپرزها نسبت به جذب مایورال ۲۰ ساله که در پست مهاجم بازی می‌کند، علاقه‌مند است.

طبق گزارش این شبکه رادیویی، سران باشگاه رئال مادرید اعتمادشان را نسبت به گرث بیل از دست داده‌اند و تصمیم گرفته‌اند، تابستان آینده او را در لیست فروش بگذارند. در حالی که منچستریونایتد همین حالا مشتری جذب این بال ولزی است، چلسی نیز وضعیت بیل را زیر نظر دارد و بازگشت به تاتنهام نیز برای گرث یک گزینه به شمار می‌رود.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار