در گفت‌وگو با تسنیم

مهابادی: با بضاعتی که داریم نتایج خوبی گرفته‌ایم/ جوراب بازیکن ما پاره شد اما داور پنالتى نگرفت!

سرمربی برق جدید شیراز اعتقاد دارد که داور دیدار تیمش مقابل بادران برای تیم شیرازی دو پنالتی نگرفته است.

داود مهابادی درباره پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل بادران در هفته نهم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» گفت: بازی سختی مقابل تیم پُرمهره بادران داشتیم که از کادر فنی و امکانات خوبی بهره می‌برد. بازیکنانم در این بازی سنجیده عمل کردند و توانستند در نبردی سخت، با استراتژی به پیروزی برسند.

وی در خصوص قضاوت مهدی مرجان‌زاده، داور این مسابقه اظهار داشت: فکر می‌کنم داور دو پنالتی به سود ما نگرفت. البته کارشناسان باید در این خصوص نظر بدهند و شاید هم من اشتباه کنم. باور کنید به گونه‌ای بازیکن ما را زدند که جورابش پاره شد، اما داور پنالتی نگرفت! در دقایق پایانی بازی هم سوت‌های داور به نفع بادران بود و نمی‌دانم مرجان‌زاده چرا دو خطا پشت محوطه جریمه ما به سود حریف گرفت.

سرمربی برق جدید شیراز در مورد اظهارات ربیعی (سرمربی بادران) که کیفیت بد چمن ورزشگاه حافظیه شیراز را یکی از عوامل مهم پیروزی برق جدید نام برده بود، تصریح کرد: ما فوتبال خوبی بازی کردیم و باید هم پیروز می‌شدیم. زمین بازی برای هر دو تیم بد بود. ما که عمداً زمین را خراب نکردیم! بادران چند هفته پیش فجرسپاسی را در همین ورزشگاه شکست داد و همه می‌دانند که زمین ما همین است. برد و باخت بخشی از فوتبال است، اما خواهش می‌کنم ارزش تیمی را زیر سؤال نبرند. برنامه‌ریزی تیم ما درست بود و حریف هم فرصت‌های گلزنی داشت که دروازه‌بان ما این توپ‌ها را دفع کرد. یک روز هم دروازه‌بان باید بازی را دربیاورد.

مهابادی در واکنش به مقایسه‌ای که بین برق جدید با پارس جنوبی و سپیدرود در رسانه‌ها صورت گرفته است و برخی‌ها، این تیم شیرازی را مدعی صعود می‌دانند، خاطرنشان کرد: برنامه ابتدای فصل ما این بود که ابتدا به دنبال بقا در لیگ دسته اول باشیم و سپس برای تثبیت در لیگ یک تلاش کنیم. هر چقدر بتوانیم جلو می‌رویم. پارس جنوبی مربی و امکانات خوبی داشت و بازیکنان باکیفیتی در این تیم حضور داشتند که قابل مقایسه با ما نبودند و بودجه ما یک دهم این باشگاه هم نیست.

وی با ارزشمند خواندن عملکرد فصل گذشته تارتار با پارس جنوبی گفت: مبلغ قرارداد بازیکنان ما خیلی پایین است. بازیکنانم جوان هستند و بیشتر آنها سال نخست حضور در لیگ یک را تجریه می‌کنند. ما نمی‌خواهیم با تیمی مقایسه شویم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. در حد توان خود جلو می‌رویم و تاکنون هم با توجه به بضاعت‌مان، خوب نتیجه گرفته‌ایم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار