هاینکس: هامبورگ قوی‌تر از آن چیزی است که نتایجش نشان می‌دهد/ بازیکنانم نباید هیچ وقت از خودشان راضی باشند

سرمربی بایرن جدال با هامبورگ را بسیار کلیدی می‌داند.

، یوپ هاینکس، سرمربی بایرن‌مونیخ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل هامبورگ در هفته نهم بوندس‌لیگای آلمان درباره نبردی دشوار توضیحاتی داد.

 او گفت: هامبورگ رقیبی دشوارتر از سلتیک است و ما باید با حواسی جمع به میدان برویم. این تیم قوی‌تر از آن چیزی است که نتایج اخیرش نشان می‌دهد. کسب تنها یک امتیاز از ۶ بازی اخیر توسط هامبورگ نباید به ما اجازه بدهد با سهل‌انگاری وارد زمین شویم. با احترام کامل به مصاف رقیب می‌رویم.باید نشان دهیم در خارج از خانه هم به اندازه بازی در مونیخ قوی هستیم.

 هاینکس در ادامه درباره فلسفه بازی تیمش افزود: به بازیکنانم یاد داده‌ام که هیچ وقت از خودشان راضی نباشند و ما خوب شروع کرده‌ایم اما هنوز دستاوردی رقم نزده‌ایم.در ۲ بازی اخیر دروازه خودمان را بسته نگه داشته‌ایم اما به انضباط دفاعی بیش‌تری نیاز داریم. باید بدانیم رقبا همیشه شانس گل زدن به ما را دارند.به کار سخت و  دفاع و حمله قوی نیاز داریم. در چند بازی حساس بعدی مقابل هامبورگ، لاپیزیگ، سلتیک و دورتموند باید قدرت بایرن را نشان دهیم.برای پیروزی به ریتم و اعتماد به نفس نیاز داریم. فقط در زمان مناسب باید دست به تغییرات تاکتیکی بزنید. تنها در آخرین تمرین تصمیم می‌گیرم چه کسانی در زمین بازی کنند و چند تغییر تاکتیکی مورد نظر است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار