چرا تمام اشتباهات داوری باید به ضرر تیم ما باشد؟

دایی: آقایان ماموریت داشتند ما را بازنده کنند/دکتر به بازیکن ما گفت ماشین به تو زده است؟!

سرمربی تیم فوتبال سایپا بار دیگر به قضاوت دیدار مقابل فولاد اعتراض کرد.

، علی دایی در خصوص اتفاقات دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و سایپا و اعتراض به داوری گفت: سؤالم این است که چرا تمام اشتباهات داوری باید به ضرر تیم ما باشد؟ آیا ما ارتباطاتمان خوب نیست؟ این سؤال من است که چرا اشتباهات داوری فقط علیه ماست؟

وی ادامه داد: دقیقه ۴- ۵ بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید بازیکن حریف توپ را می‌زند و به هیچ عنوان پنالتی گرفته نمی‌شود یا در بازی رئال مادرید و تاتنهام به همین‌گونه اما در بازی ما اصلا بازیکن حریف توپ را نمی‌زند و اول بازیکن من توپ را می‌زند و بعد بازیکن حریف روی بازیکن من خطا می‌کند. آیا کمک داور‌ اعتقاد به پنالتی نداشته و صحنه را دیده؟ متاسفانه نمی‌دانم اسمش را چه بگذارم، کمک داور آمده کنار خط ایستاده و ایوب والی و فکر می‌کنم ایمان مبعلی می‌روند سمت داور و از آنجا نظرات عوض می‌شود. روی رضا جعفری پنالتی می‌شود اما گرفته نمی‌شود.

دایی در ادامه تصریح کرد: راجع به پنالتی اول هم بگویم نه تنها یک پنالتی صحیح را نگرفتند بلکه با این کارشان روحیه تیم را هم پایین آوردند و اعصاب بازیکنان من را بهم ریختند. مگر می‌شود دیگر این تیم را با این شرایط جمع کرد؟ چون همه در این فکر بودند که چه اتفاقی افتاده است.

سرمربی تیم سایپا با اشاره به داوری دیدار این تیم مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بازیکن مارا در بازی قبلی با سپیدرود رشت به گونه‌ای زدند، که رباط صلیبی‌اش پاره شد و وقتی که این بازیکن نزد دکتر کیهانی رفت، دکتر به او گفت که ماشین به تو زده؟ مگر می‌شود چنین چیزی؟آن صحنه را نه خطا و نه پنالتی گرفتند. در یک صحنه دیگر  به ترابی بازیکن ملی‌پوش من کارت دادند و او را سه کارته کردند.

دایی که در برنامه شب‌های فوتبالی شبکه ورزش صحبت می‌کرد خاطر نشان کرد: در ب با فولاد شاید آقای داور ماموریتی داشته که تیم مارا بازنده کند. در دقیقه ۹۳ و در وقت‌های تلف شده بازیکن من پاس رو به عقب نمی‌دهد و گلر تیم آنرا می‌گیرد و آنراخطا اعلام می‌کنند. این برای من جالب است که اگر در دقیقه ۹۳ شما آن صحنه را پاس به عقب هم بدانید دروازه‌بان تیم من روی خط کرنر توپ را گرفته چرا داور می‌آید و آنقدر زاویه را باز می‌کند که بتوانند به ما گل بزنند؟ این را کدام قانون می‌گوید؟ مگر می‌شود قانون برای یک تیم به یک شکل باشد و برای سایر تیم‌ها به شکل دیگر؟ اگر یک قانون وجود دارد ماهم از یک قانون پیروی می‌کنیم. مگر می‌شود چند مدل قانون برای داوری وجود داشته باشد و هرطور که می‌خواهند برای ما قضاوت کنند وداور چهارم فقط مارا تهدید کند؟ مدام ما تهدید می‌شدیم که اخراجتان می‌کنم بخاطر اینکه ما داریم به حق اعتراض می‌کنیم.
وی تاکید کرد: در این بازی آنقدر روی اعصاب ما راه رفتند که سکته نکردیم خدا به رحم کرد. باید یک فکری به حال این داوری کرد مگر می‌شود داور این همه سوت علیه ما بزند؟ من مطمئنم آقایان یک ماموریتی داشتند. دم بچه‌های تیمم گرم که تا لحظه آخر ایستادند و اجازه ندادند به چیزی که آقایان می‌خواستند دست پیدا کنند. مگر می‌شود شما دقیقه ۹۳ آن خطا را بگیری و بعد توپ را بیاوری وسط دروازه؟ آنهم خطایی که روی خط کرنر صورت گرفته است. چرا داور زاویه را باز کرد و توپ را آورد وسط دروازه؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار