هفته نهم سری A ایتالیا

ناپولی - اینترمیلان؛ پیروزهای دائمی مقابل لشکر امیدوار

اولین نبرد بزرگ جدولی سری A به میزبانی ناپولی در جنوب ایتالیا برگزار می‌شود.

، ۸ هفته گذشته سری A ایتالیا تحت‌تاثیر قدرتنمایی ناپولی بوده است؛ تیمی که از ۸ بازی، ۸ پیروزی به دست آورده و تنها تیم دارای صددرصد امتیازات در ۵ لیگ معتبر اروپایی نامیده می‌شود اما این تیم برای رسیدن به رکورد ۱۰ پیروزی متوالی رم در بازی ساعت ۲۲:۱۵ شنبه شب مقابل میهمانش، اینترمیلان کار دشواری در پیش دارد.

 اینتر اسپالتی پس از برتری ۳ بر ۲ در دربی میلان به دلیل عدم حضور در رقابت‌های اروپایی به استراحت و تمرین پرداخت اما ناپولی در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا مغلوب منچسترسیتی آماده شد و فرصت کمتری برای استراحت داشت. حالا نرآتزوری  ۲۲ امتیازی آماده است با برتری غیرمنتظره مقابل ناپولی آماده، ۲۵ امتیازی و صدرنشین شود. در حال حاضر اینتر ۲۲ امتیازی پشت سر ناپولی ۲۴ امتیازی در رده دوم است. پس می‌توان از این بازی به عنوان اولین جدال حساس جدولی فصل جاری سری A نام برد؛ جدالی که شاید در تعیین قهرمان نیم‌فصل اول نقشی تعیین‌کننده داشته باشد.

غایبان بازی 

مصدومیت اینسینیه در بازی با منچسترسیتی، هواداران ناپولی را نگران کرد اما شاید او به این بازی برسد. حتی اگر چنین اتفاقی رخ ندهد هم اوناس به خوبی می‌تواند جای خالی شماره ۱۰ جدید تیم ملی ایتالیا را کنار کایخون و مرتنس پر کند. در سوی مقابل اینتر هم ماریو و بروزوویچ را به خاطر مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

 رویارویی‌های قبلی 

 در ۹۷ بازی قبلی، اینتر با ۴۴ پیروزی و ۱۱ تساوی شرایط بهتری را تجربه کرده اما در رویارویی‌های اخیر، ناپولی دست بالا را دارد؛ چه اینکه از زمان شکست ۲ بر صفر خانگی در بازی روز ۱۸ اکتبر ۱۹۹۷، در ۱۱ میزبانی اخیر از اینتر ۸ پیروزی و ۳ تساوی را تجربه کرده و هرگز از میهمان قدرتمندش شکست نخورده است.

 دغدغه تاکتیکی اسپالتی 

در غیاب ماریو، بورخا والرو کنار وسینو و گالیاردینی جلوی ایکاردی  قرار می‌گیرد. شاید هم کاندروا در پست ماریو بازی کند و کانسلو در کانال سمت راست  توپ بزند. پر کردن جای ماریو، مهم‌ترین دغدغه تاکتیکی اسپالتی، سرمربی اینترمیلان است.

 ترکیب احتمالی

ناپولی: رینا، هایساژ، غلام، کولیبالی، آلبیول، آلان، جورجینیو، همیشک، کایخون، مرتنس و اوناس 

 اینترمیلان: هندانوویچ، دی‌آمبرسیو، اسکرینار، میراندا، ناگاتومو، وسینو، گالیاردینی، کاندروا، والرو، پریسیچ و ایکاردی 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار