بیانیه باشگاه نساجی پس از بازی با استقلال

از داور مسابقه شکایت می‌کنیم و کوتاه نمی‌آییم/ برای خروج استقلال از بحران، نباید سر نساجی بریده شود

باشگاه نساجی مازندران پس از شکست این تیم مقابل استقلال، بیانیه‌ای علیه تیم داوری این بازی صادر کرد.

گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، باشگاه نساجی مازندران پس از شکست در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی مقابل استقلال، در اعتراض به قضاوت این دیدار، بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:

داور در هر مسابقه فوتبالی، به منظور رعایت عدالت و برابری منصوب می‌شود، اما آنچه در دیدار امروز استقلال تهران و نساجی مازندران مشخص بود، موعود بنیادی‌فر و کمک‌هایش در انجام این کار ناموفق بودند.

فیلم مسابقه ثابت کرد چه بلایی بر سر تیم پرطرفدار نساجی مازندران آمده است. یک گل آفساید و باد آورده برای حریف و  یک پنالتی سوخته و اخراج بی‌دلیل و نوبرانه برای نساجی مازندران، نتیجه سوت‌های اشتباهی بود که به صدا درآمد و تمام زحمات تیم مظلوم ما را بر باد داد.

به امید آن که از این به بعد برای خارج کردن استقلال یا هر تیم معروف دیگری از بحران، سر امثال نساجی بریده نشود. اعلام می‌کنیم باشگاه نساجی مازندران اشتباهات باورنکردنی داوری این مسابقه را از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری کرده و کوتاه هم نخواهد آمد.

در پایان یادآوری می‌کنیم که این شکایت و پیگیری به خاطر آزرده شدن دل تماشاگر عاشق و وفادار نساجی است که امروز دلش بدجوری از بی‌عدالتی شکست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار