مرحله سوم مسابقات گرندپری – لندن

سجاد مردانی به مدال برنز رسید

سجاد مردانی هوگوپوش سنگین وزن کشورمان با قبول شکست برابر نماینده کره‌جنوبی به مدال برنز مرحله سوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ رسید.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۷ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از امروز (جمعه) آغاز و به مدت سه روز و با حضور ۲۰۵ تکواندوکار (۱۰۳ تکواندوکار مرد و ۱۰۲ تکواندوکار زن) از ۵۵ کشور در سالن «پاکرباکس آرنا» لندن ادامه خواهد داشت.

امروز (جمعه) و در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات وزن ۶۷- کیلوگرم زنان و اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان برگزارمی‌شود و ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی و سجاد مردانی به عنوان نخستین نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ رفتند.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن چهارم المپیکی کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف «کیو دون این» از کره‌جنوبی دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷، دارنده مدال نقره و برنز مرحله اول و دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ و قهرمان آسیا ۲۰۱۶ رفت و در حالیکه تا نیمه های راند سوم نتیجه به نفع نماینده شایسته کشورمان بود کار به راند طلایی کشیده شد. در راند طلایی با توجه به اینکه هیچ امتیازی گرفته نشد سیستم نتیجه را به نفع نماینده کره‌ای اعلام کرد.

سجاد در نخستین دیدار «سیدو گبانه» از ساحل عاج نایب قهرمان آفریقا ۲۰۱۶، دارنده مدال برنز بازی‌های آفریقایی ۲۰۱۵ و قهرمان آفریقا ۲۰۱۴ را ۱۱ بر صفر ار پیش رو برداشت. او در مرحله یک‌چهارم نهایی «آیوان تراجکویک» تکواندوکار با سابقه اسلوونی و دارنده دو مدال برنز قهرمانی جهان را با نتیجه ۲۱ بر ۹ شکست داد و موفق شد به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز است.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G۴) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار