مرحله سوم مسابقات تکواندو گرندپری – لندن

رقبای عاشورزاده و هادی‌پور مشخص شدند

قرعه کشی مبارزات وزن ۵۸- کیلوگرم در مرحله سوم مسابقات تکواندو گرندپری ۲۰۱۷ انجام شد و فرزان عاشورزاده و آرمین هادی‌پور حریفان خود را شناختند.

و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۷ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از امروز (جمعه) آغاز و به مدت سه روز و با حضور ۲۰۵ تکواندوکار (۱۰۳ تکواندوکار مرد و ۱۰۲ تکواندوکار زن) از ۵۵ کشور در سالن «پاکرباکس آرنا» لندن ادامه خواهد داشت.

فردا (شنبه) و در روز دوم این دوره از مسابقات، مبارزات اوزان ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و وزن ۵۸- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود که فرزان عاشورزاده و آرمین هادی‌پور به عنوان آخرین نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود می‌روند.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۵:۳۰ و ۱۷ تا ۲۰ (به وقت تهران) و رقابت‌های نیمه نهایی و فینال از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۴ پیگیری خواهد شد.

پس از انجام وزن کشی تکواندوکاران، مراسم قرعه کشی این سه وزن انجام شد. برهمین اساس عاشورزاده پس از یک‌دور استراحت در اولین مبارزه باید برنده دیدار سنگال و مولداوی را شکست دهد. «مصطفی کاما» از سنگال نایب قهرمانی بازی‌های آفریقایی ۲۰۱۵ و دو مدال برنز قهرمانی آفریقا را در کارنامه دارد. «استپان دیمیترو» نیز پیش از این سابقه دو دوره حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ را در کارنامه دارد اما تاکنون موفق به کسب مدال نشده است.

هادی‌پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن در آن سوی جدول، ابتدا با قرعه استراحت روبه‌رو است و پس از آن باید با پیروز رقابت بلژیک و مغولستان مبارزه کند. «مالم تامنبایر» از مغولستان نایب قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ و مدال برنز بازی های آسیایی ۲۰۱۴ را در کارنامه دارد همچنین در ۳ دوره از مسابقات قهرمانی جهان حضور داشته است. «صلاحدین بن صالح» از مغولستان نیز نایب قهرمان اروپا ۲۰۱۵ است و همچنین موفق شده مدال تورنمنت های مختلف را به نام خود ثبت نماید.

هدایت این تیم برعهده مهدی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی است.

مسابقات گرندپری (G۴) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار