مسابقات گرندپری تکواندو - لندن

حسینی با شکست برابر نایب قهرمان جهان از دور رقابت‌ها کنار رفت

ملی‌پوش وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان در نخستین مبارزه خود در مرحله سوم مسابقات گرندپری در راند طلایی برابر نماینده چین تایپه نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون تکواندو، مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۷ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از امروز (جمعه) آغاز و به مدت سه روز و با حضور ۲۰۵ تکواندوکار (۱۰۳ تکواندوکار مرد و ۱۰۲ تکواندوکار زن) از ۵۵ کشور در سالن «پاکرباکس آرنا» لندن ادامه خواهد داشت.

امروز (جمعه) و در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات وزن ۶۷- کیلوگرم زنان و اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان برگزار می‌شود و ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی و سجاد مردانی به عنوان نخستین نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

میرهاشم حسینی در نخستین مبارزه برابر «یو جن هوآنگ» از چین تایپه نائب قهرمان جهان ۲۰۱۷، نائب قهرمان مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ و نایب قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ قرار گرفت و در راند طلایی نتیجه را به حریف واگذار کرد.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز است.

مسابقات گرندپری (G۴) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

انتهی پیام/

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار