در پیکان یک مجموعه منطقی و حرفه‌ای داریم

صالح: تا جایی که بتوانیم به روندمان مثبت‌مان ادامه می‌دهیم/ در اختیار پیکان نبودم, قطعاً به استقلال بازمی‌گشتم

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: سعی می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم و می‌خواهیم تا جایی که امکان دارد پیش برویم.

مجید صالح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص صدرنشینی تیم فوتبال پیکان به صدر جدول لیگ برتر اظهار داشت: باید ۱۰ هفته گذشته لیگ را برای پیکان به دو قسمت ۴ بازی اول و ۶ بازی دوم تقسیم کنیم. باتوجه به اینکه در ابتدای فصل با جدایی  منشا, سیامک نعمتی و سیاوش یزدانی و همچنین اضافه شدن حجت حق‌وردی, سعید صادقی و ۳ بازیکن خارجی دیگر تغییرات مهمی در تیم داشتیم, نیاز به زمان داشتیم. به همین دلیل در ۴ بازی نخست امتیازاتی را از دست دادیم چرا که سال گذشته سیامک نعمتی و منشا از ۳۹ گل ۲۳ گل ما را زده بودند و ۱۳- ۱۴ پاس گل هم داده بودند. مسئله‌ای که ما در این فصل تغییر دادیم, ساختارمان در خط دفاع بود و دیدید که ما در ۶ مسابقه فقط ۲ گل خوردیم و این تغییر ساختار به ما کمک زیادی کرد.

مربی پیکان عنوان کرد: هر۳ بازیکن خارجی‌مان خوب هستند, علاوه بر این در خط دفاع دو بازیکن خوب داریم که خوب کار می‌کنند. فکر می‌کنم حمید روستایی هم بازیکنی است که اگر خوب تمرین کند و کمی بیشتر تمرینات را جدی بگیرد, می‌تواند بازیکن بزرگی شود. در دروازه هم کنار رحمان احمدی یک گلر جوان داریم که خوب کار می‌کند. در پیکان سعی می‌کنیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم و می‌بینید که همه جوان‌های تیم ما عملکرد خوبی دارند.

صالح درباره برنامه‌های پیکان برای حفظ جایگاه‌های بالای جدول رده‌بندی گفت: تا جایی که بتوانیم به این روندمان مثبت‌مان ادامه می‌دهیم و می‌خواهیم نتایج خوبی بگیریم. همانطور که دیدید در ۶ بازی گذشته هم برد خارج از خانه و هم داخل خانه داشتیم. در لیگ ممکن است اتفاقاتی بیفتد اما ما سعی می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم و می‌خواهیم که حداکثر نتیجه را بگیریم و سعی می‌کنیم از مسابقات نیم فصل اول حداکثر استفاده را ببریم.

وی ضمن بیان این جمله که لازم است در نیم فصل با جذب بازیکنان جدید, مجموعه فنی تیم را تقویت کنیم, در خصوص احتمال اینکه پیکان موفق شود سهمیه آسیایی کسب کند, خاطرنشان کرد: در این خصوص ادعایی نداریم چراکه هنوز دو سوم رقابت‌های لیگ مانده و نمی‌توانیم از حالا در مورد آن حرف بزنیم.

مربی پیشین استقلال در ادامه‌ گفت‌وگو با تسنیم به وضعیت آبی‌پوشان پایتخت بعد از تغییر سرمربی اشاره و تصریح کرد: استقلال مجموعه سرمایه انسانی و بازیکنان خوبی دارد و یکی از تیم‌هایی است که در هر پست بازیکنان خوب و مطرحی دارد و از این لحاظ بسیار غنی است اما اتفاقی که باید رخ بدهد این است که این تیم باید هماهنگ شود و در مجموعه استقلال یک ترکیب منظم و هارمونی شکل بگیرد که این موضوع نیاز به زمان دارد.

صالح درباره حرف و حدیث‌های مطرح شده در خصوص بازگشت وی به استقلال گفت: رایزنی‌هایی در این خصوص انجام شد اما من به دلیل اینکه با مجموعه پیکان قرارداد داشتم و باید در اختیار این تیم باشم, شرمنده شدم و بابت این از هواداران عذر‌خواهی می‌کنم. قطعاً اگر در اختیار پیکان نبودم, برای خدمت به استقلال باز‌می‌گشتم.

وی افزود: خیلی خوشحال هستم که الان در خدمت تیم پیکان هستم چراکه ما یک مجموعه منطقی و حرفه‌ای داریم و از هر روز به دنبال برطرف کردن ایراداهای‌مان و بهبود  نقاط قوت خود هستیم. جای دارد از مدیریت کارخانه و باشگاه و همچنین مجید جلالی تشکر کنم.

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار