پنالتی سایپا مشکوک بود؛

پورموسوی: مظلوم‌ترین تیم ایران هستیم

سرمربی فولاد موافق اظهارات علی دایی نیست و اعتقاد دارد صحنه پنالتی سایپا مشکوک بود.

به گزارش "توپ"، سید سیروس پورموسوی در کنفرانس خبری پس از مسابقه با سایپا عنوان کرد: در هر ۲ نیمه فرصت‌های گلزنی بسیاری به دست آوردیم ولی متاسفانه به ویژه بعد از دریافت گل تساوی، بیشتر از قبل موقعیت‌ها را با بی‌دقتی هدر دادیم تا فقط به یک امتیاز برسیم.


او با بیان اینکه بازی مقابل سایپا به من اطمینان داد تیمم را تقویت کنم، گفت: تا به امروز به بعضی از بازیکنان موقعیت داده بودیم ولی برابر سایپا متوجه شدم قطعا باید در برخی پست‌ ها بازیکن بگیریم؛ تا انتها دور رفت سعی می‌کنیم تیم را در میانه جدول نگه داریم و ان‌شاالله در نقل و انتقالات نیم‌فصل با پشتیبانی مدیریت بازیکن می‌گیریم؛ امیدوار هستم در دور برگشت فولادی ببینیم که در زمین به دنبال پیروزی است.


سرمربی فولاد پیرامون اعتراضات علی دایی و صحبت‌های او در رابطه پیروز کردن فولاد توسط داور اظهار کرد: صد درصد با نظر دایی مخالف هستم چون داور بعد از آنکه پنالتی نیمه اول را برگرداند، تلاش در جبران آن صحنه کرد و پنالتی دوم همچنین به همین خاطر برای سایپا گرفته شد؛ بازیکنان سایپا ۳ بار در نیمه دوم باید کارت زرد می‌گرفتند ولی داور این کار را نکرد؛ آن پنالتی هم برای سایپا در صحنه مشکوکی گرفته شد.


پورموسوی با بیان اینکه مظلوم‌ترین تیم ایران در این مواقع هستند، اذعان کرد: همواره دوست داشتیم و داریم با آرامش کارمان را پیش ببریم ولی گاهی اوقات شاهد هستیم از این اتفاقات متضرر می‌شویم؛ افرادی که نماینده باشگاه فولاد در سازمان لیگ هستند باید در جریان موضوعات تیم قرار بگیرند.

او تاکید کرد: اصلا قرار نیست داوری به سود ما سوت بزند ولی انتظارمان این است در سازمان لیگ از ما به حق پشتیبانی شود و کنار تیم ما باشند تا موجب انگیزه بازیکنان ما شود.

سرمربی فولاد تصریح کرد: امیر زلیکانی بعد از مدت‌ها مصدومیت برابر سایپا بازی کرد و نمایش موثری هم داشت؛ مبعلی بازیکن بزرگی است ولی بازی‌ساز ما مقابل سایپا عاشوری بود؛ او چند نفوذ موفق به خط دفاعی حریف داشت و از عملکردش رضایت داریم؛ مطمئنا مبعلی بازیکن تاثیرگذاری است و تلاش می‌کنیم در هفته‌های باقی مانده تا نیم‌فصل بیشترین بهره‌وری را از آنها داشته باشیم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار