درخشش بی‌پایان مهاجم ایرانی و شکست‌ناپذیری استرشوند؛

قدوس و تاثیر مستقیم بر ۲ گل اروپایی مقابل بیلبائو

استرشوند سوئد با تاثیرگذاری مثبت سامان قدوس روی ۲ گل مقابل اتلتیک بیلبائو به مساوی رسید و در لیگ اروپا شکست ناپذیر ماند.

به گزارش "توپ"، در یکی از دیدارهای هفته سوم لیگ اروپا تیم استرشوند سوئد با بهره‌مندی از سامان قدوس در خط حمله از ساعت ۲۰:۳۰ امشب میزبان اتلتیک بیلبائو اسپانیا یک امتیازی بود.


یاران قدوس که در ۲ بازی گذشته مقابل زوریا لوهانسک اوکراین و هرتا برلین آلمان به پیروزی رسیده بودند در دقیقه ۱۴ مسابقه امشب با گلزنی آریتز آدوریز دروازه خود را باز شده دیدند و نیمه اول را با شکست یک بر صفر به انتها بردند.


دنیس ویگرن در دقیقه ۵۲ با شوت پشت محوطه دروازه اتلتیک بیلبائو را تهدید کرد که ریباند آن را قدوس قصد داشت تبدیل به گل کند اما باز هم هرین، دروازه‌بان تیم اسپانیایی برابر توپ ایستادگی کرد تا در نهایت سالیس گِرو با ضربه همه کننده از محوطه ۶ قدم استرشوند را به گل مساوی برساند.

 


استرشوند که به دنبال تداوم روند درخشان لیگ اروپا و صدرنشینی بود در دقیقه ۶۴ روی ارسال چیپ تماشایی سامان قدوس از جناح راست به پشت محوطه جریمه و شوت سر ضرب کورتریس ادواردز توانست پیش بیافتد اما برتری آنها ادامه نداشت و اتلتیک بیلبائو در دقیقه ۸۹ توسط ایناکی ویلیام گل تساوی را زد تا این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کند.


سامان قدوس در نخستین بازی مقابل زوریا لوهانسک یکی از ۲ گل استرشوند را به ثمر رسانده بود که امشب هم روی هر ۲ گل تیم‌اش مقابل اتلتیک بیلبائو نقش مستقیم داشت ولی در نهایت تیمش برخلاف ۲ بازی گذشته به مساوی رسید اما با ۷ امتیاز همچنان در رده اول گروه J ماند.


یاران قدوس یازدهم آبان ماه در چهارمین بازی مرحله گروهی لیگ اروپا مهمان اتلتیک بیلبائو هستند که در صورت پیروزی می‌توانند صعودشان به مرحله بعد را قطعی کنند.

 

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار