بازیکنان با روحیه بالایی به هند می‌روند

طائرپور: برای کسب تجربه عازم مسابقات قهرمانی آسیا می‌شویم

سرپرست تیم بسکتبال دختران گفت: برای نخستین بار عازم مسابقات آسیایی می‌شویم و به دنبال کسب تجربیات تازه در این رقابت‌ها هستیم.

فریناز طائرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: ۶ مرحله اردوی تمرینی داشتیم و بازیکنان تمرینات سختی را پشت سر گذاشتند. تمرینات بازیکنان حتی در روز اعزام نیز ادامه داشت تا با آمادگی کامل راهی رقابت‌های قهرمانی آسیا شویم.

وی افزود: با توجه به این که برای نخستین بار حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا را تجربه می‌کنیم در طول برگزاری اردوهای آماده‌سازی تیم ملی تلاش کردیم تا به لحاظ روحی نیز بازیکنان را آماده کنیم. خوشبختانه تیم به لحاظ روحی و روانی نیز آماده است و تیم با روحیه عالی عازم رقابت‌های هند خواهد شد.

سرپرست تیم ملی بسکتبال دختران ادامه داد: پس از سال‌ها انتظار بالاخره عازم مسابقات بین المللی می‌شویم. با توجه به شرایطی که داریم به دنبال کسب نتیجه در مسابقات هند نیستیم. مهمترین موضوع بالا بردن تجربیات بین المللی بازیکنان است، البته بازیکنان جوانی که عازم هند می‌شوند توانایی نتیجه گرفتن برابر حریفان‌شان را دارند.

طائرپور ادامه داد: رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۶ سال دختران آسیا از شنبه آغاز می‌شود و تیم ایران در نخستین بازی خود به مصاف سریلانکا می‌رود. فیلم مسابقات این تیم را دیده‌ایم. از نظر فنی سطح بالایی به نسبت ما نداشته باشند اما به هرحال تجریبات بین‌المللی بازیکنان این تیم از تیم ما بالاتر است.

وی اشاره‌ای نیز به مسابقات سوپر لیگ داشت و در این باره گفت: مسابقات خوبی را شاهد بودیم. بازیکنان با انگیزه در سوپر لیگ حضور داشتند. تیم گروه بهمن نیز دو بازی هفته اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و از عملکرد شاگردانم درهفته نخست راضی هستم. در این فصل تیم بهمن به عنوان یکی از مدعیان خود را آماده مسابقات سوپر لیگ کرده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار