رقابت‌های لیگ اروپا

برتری آرسنال و المپیک مارسی در شب تساوی تیم قدوس

در شبی که بازیکن ایرانی ۹۰ دقیقه کامل در تساوی تیمش بازی کرد، المپیک مارسی و آرسنال رقبایشان را شکست دادند.

، هفته سوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری تیم‌های المپیک مارسی،لاتزیو و  آرسنال و تساوی اشتروسند در حضور ثابت و کامل سامان قدوس، ملی‌پوش کشورمان پیگیری شد.

 در گروه دهم، تیم اشتروسند در حالی که از ابتدا تا اتنها سامان قدوس، ملی‌پوش کشورمان را مقابل اتلتیک بیلبائو در اختیاز داشت در خانه رقیبش به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد.آدوریتس در دقیقه ۱۴ و ویلیامز در دقیقه ۸۹ برای بیلبائو و جرو در دقیقه ۵۲ و ادواردز در دقیقه ۶۴ برای تیم قدوس گل زدند.

 در دیگر بازی این گروه، روزیا ۲ بریک هرتابرلین را برد. در جدول گروه هفتم اشتروسند ۷ امتیازی بالاتر از زوریای ۶، بیلبائو ۲ و هرتابرلین یک امتیازی در صدر قرار دارد.

 در گروه هشتم، آرسنال با تنها گل ژیرو در دقیقه ۸۵، یک بر صفر در خانه ستاره سرخ بلگراد پیروز شد. ضمن اینکه رادیچ از ستاره سرخ در دقیقه ۸۰ از بازی اخراج شد.

 در دیگر بازی این گروه، باته بوریسوف یک بر صفر کلن را برد. در جدول آرسنال ۹ امتیازی در صدر است و ستاره‌سرخ  و باته با ۴ و کلن بدون امتیاز در رده‌های بعدی هستند.

 در گروه نهم، المپیک مارسی در خانه ۲ بریک ویتوریا گیمارش را شکست داد. اوکامپوس در دقیقه ۲۸ و لوپس در دقیقه ۷۶ برای مارسی و مارتینس در دقیقه ۱۷ برای گیمارش گل زدند. در دیگر بازی این گروه سالزبورگ در زمین قونیه‌اسپور به برتری ۲ بر صفر رسید. در جدول،سالزبورگ ۷ امتیازی بالاتر از مارسی ۶، قونیه‌اسپور ۳ و گیمارش یک امتیاز صدرنشین است.

 در سایر بازی‌ها در گروه هفتم، اف‌سی‌اس‌بی ۲ بریک هاپوئل بیرشاو را برد و لوگانو ۳ بر ۲ ویتوریا پلژن را شکست داد.

 در گروه یازدهم، لاتزیو ۳ بریک در خانه نیس به برتری رسید و با ۹ امتیاز بالاتر از رقیب ۶ امتیازی در صدر ایستاد. تنها گل نیس توسط بالوتلی در دقیقه ۴ به ثمر رسید اما لاتزیو توسط سائسیدو در دقیقه ۵ و ساویچ در دقایق۶۵ و ۸۹ به ۳ گل رسید و پیروز شد. 

در دیگر بازی این گروه، زولته وارگم و ویتسه به تساوی یک بریک رسیدند.

 در گروه دوازدهم، اسکوپیه در خانه ۶ برصفر مغلوب رئال سوسیه‌داد شد و زنیت ۳ بریک روزنبرگ را برد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار