هواداران شرایط ما را بهتر درک می‌کنند

ایرانپوریان: به گروسیان گفتم من هم از این اشتباهات کرده‌ام/ در نیم‌فصل متحول می‌شویم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت که هواداران این تیم، شرایط ویژه تراکتورسازان را بهتر از خودِ او درک می‌کنند.

خبرنگار ورزشی ، محمد ایرانپوریان پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل پیکان، درباره عملکرد بازیکنان جوان تراکتورسازی اظهار داشت: این جوانان در بازی قبلی مقابل پارس جنوبی، شایستگی‌های خود را اثبات کردند، اما این اتفاقات برای من که بازیکن باتجربه تیم هستم هم رخ داده است. آنها نباید به این اتفاقات فکر کنند.

وی در ادامه افزود: در پایان نیم‌فصل، بازیکنان جدیدی جذب می‌کنیم و تیم متحول می‌شود. مطمئناً این بازیکنان جوان تأثیرگذار هم در نیم‌فصل دوم به تیم ما کمک ‌خواهند کرد.

مدافع تیم تراکتورسازی درباره ناراحتی هواداران از نتایج ضعیف تراکتورسازان در این فصل گفت: خود آنها شرایط حساس تیم را بیشتر از من درک کرده‌اند. از همه آنها عذرخواهی می‌کنم و دست‌شان را می‌بوسم. شرمنده آنها شدیم و نتوانستیم نتیجه قابل قبولی بگیریم. چون از تبریز یا تهران برای تشویق ما به ورزشگاه آمده بودند و برای‌مان سنگ تمام گذاشتند. ما هم باید پخته‌تر عمل کنیم تا نتایج خوبی کسب کنیم.

ایرانپوریان در پاسخ به این پرسش که پس از گل به خودی فرزین گروسیان، چه نکته‌ای را به او گوشزد کرده است، تصریح کرد: فقط به او گفتم من هم جوان بوده‌ام و از این اتفاقات برای من هم افتاده است. از زمانی که به تراکتورسازی آمدم، خیلی از این اشتباهات مرتکب شده‌ام.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار