هفته دهم لیگ برتر فوتبال

سیاه‌جامگان با مرزبان هم شکست خورد/۳ امتیاز نفت آبادان در ورزشگاه تازه تأسیس

تیم فوتبال سیاه‌جامگان در هفته دهم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان شکست خورد.

، در ادامه بازی‌های هفته دهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های سیاه‌جامگان مشهد و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۶:۱۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به سود نفت به پایان رسید. شیمبا در دقیقه ۸۲ از روی نقطه پنالتی تک گل تیمش را به ثمر رساند.

سیاه‌جامگان که در این دیدار علیرضا مرزبان را به جای اکبر میثاقیان روی نیمکت می‌دید، در دقیقه ۱+۴۵ می‌توانست توسط حسین بادامکی کاپیتان خود به گل برسد، اما ضربه پنالتی این بازیکن به بیرون رفت. اواخر بازی، نفت آبادان در حالی صاحب پنالتی شد که سیاه‌جامگانی‌ها اعتقاد داشتند خطا بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاده است.

قضاوت این دیدار را یاسر همرنگ برعهده داشت و مصطفی احمدی بازیکن سیاه‌جامگان را در دقیقه ۷۵ با دادن دومین کارت زرد اخراج کرد. این داور پنالتی مشکوکی هم به سود نفت گرفت تا جو ورزشگاه به شدت علیه‌اش شود. سیاه‌جامگان با این شکست هفت امتیازی باقی ماند و در رده پانزدهم جدول باقی ماند و نفت با کسب این سه امتیاز ۱۳ امتیازی شد و با یک بازی کمتر موقتاً در رده ششم جدول قرار گرفت.

با توجه به اینکه، برای نخستین بار بازی‌های لیگ برتر در ورزشگاه تازه تأسیس امام رضا (ع) برگزار می‌شد، هواداران مشهدی از این دیدار استقبال خوبی کرده بودند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار