گزارش ویژه سایت lntup هند از جام جهانی ۲۰۱۷

رویاهای شیرین ایران با چهار شگفت انگیز

صعود ایران به جمع هشت تیم برتر جام جهانی زیر ۱۷ سال در هند بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های این کشور و منطقه داشت.

به گزارش "توپ"، از میان پنج نماینده آسیایی حاضر در جام جهانی ۲۰۱۷ نوجوانان در هند تنها ایران موفق شد با عبور از سد تمام رقبا جواز حضور در جمع هشت تیم برتر را کسب و نماینده شایسته قاره کهن در این تورنمنت معتبر لقب بگیرد. موفقیتی که بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های هندی و منطقه داشت تا تعریف و تمجیدها از نوجوانان ایرانی به اوج خود برسد.


یکی از این تحلیل های جالب را سایت lntup هند انجام داد و با آنالیز بازی نوجوانان با مکزیک در یک هشتم نهایی جام جهانی مدعی شد ایران با چهار پدیده شگفت انگیز خود از سد آزتک ها عبور کرد تا به دنبال رویاهای شیرین تری در فوتبال پایه جهان باشد، پدیده هایی که هر یک توانایی خاصی دارند و با هنر فردی و تیمی توانستند تورنمنتی رویایی را تجربه کنند.
سایت lntup هند چهار پدیده مد نظرش را این گونه معرفی کرد و توضیحاتی در قبال آنها ارائه کرد.

 


اله یار صیادمنش

همچون یک اژدهای خستگی ناپذیر در خط حمله ایران می جنگد و به هر چه می خواهد می رسد. صیادمنش را می توان یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی قلمداد کرد که توانایی های فوق العاده ای دارد و اوج هنرش را با گلی دیدنی و فرارهای سریع در نیمه دوم مقابل مکزیک تماشا کردیم. 

 

 


محمد شریفی 

یکی از باهوش ترین هافبک های ایران که در میانه میدان به عنوان یار در سایه مهاجمان را کمک می کند و در کنار تغذیه و بازیسازی برای آنها خود نیز مشارکت جالبی در گلزنی دارد. شریفی هوش سرشاری دارد و خوب می داند در طول ۹۰ دقیقه بازی، چگونه حضورش در تمامی نقاط زمین را مدیریت کند.

 

 


یونس دلفی 

از همان نمایشی که در بازی با آلمان در مرحله گروهی ارائه داد می شد حدس زد که فوتبال ایران صاحب یک استعداد ناب جدید شده است. دلفی هم گلزن نشان داده هم گلساز، ضمن این که توانایی های فنی بالا در کنار گوش دادن به فرامین تاکتیکی مد نظر کادر فنی باعث شده تا این بازیکن نقشی کلیدی در موفقیت های ایران داشته باشد؛ گرچه حالا مربیان و هم تیمی های او افسوس محرومیتش برابر اسپانیا را می خورند.

 

 


محمد قادری 

 

بازیکن ریز نقش ایران یکی دیگر از استعدادهای ناب معرفی شده به این کشور است که در رقابت های قهرمانی آسیا همه توانایی های او را دیدند. محمد قادری با سرعت بالایی که دارد همواره کمک های شایانی به گلزنی ایران انجام می دهد و در سیستم ضدحمله واقعا مهره ای تعیین کننده است. او اعتماد به نفس خاصی در این تورنمنت از خود نشان داده و ثابت کرد توانایی عبور از هر ساختار تدافعی و گرفتن پنالتی را دارد.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار