پاراتکواندوکاران کشورمان رقیبان خود را شناختند

مراسم قرعه‌کشی هفتمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جهان برگزار و نمایندگان کشورمان حریفان خود را در این دوره از رقابت‌ها شناختند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هفتمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جهان در دو بخش کیوروگی و پومسه از ساعت ۱۱:۳۰ امروز (پنجشنبه - ۲۷ مهرماه) به وقت تهران با حضور ۲۵۷ تکواندوکار(۱۶۴ کیوروگی، ۹۳ پومسه) از ۵۹ کشور در سالن "کاپرباکس آرنا" شهر «لندن» برگزار می‌شود.

تیم‌ملی پاراتکواندوی کشورمان با ترکیب سعید صادقیان‌پور (K۴۲)، مهدی پوررهنما (K۴۴)، محمود جعفرزاده(K۴۴)، احمد نریمانی (K۴۲) و اصغر عزیزی (K۴۴) در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، سعید صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) در گام نخست با قرعه استراحت رو به رو است و پس از آن باید با برنده دیدار نپال و اکراین پیکار کند.

محمود جعفرزاده تکواندوکار وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) در نخستین دیدار رو در روی هوگوپوش روسیه قرار می گیرد و پس از آن نماینده مراکش را باید از پیش رو بردارد.

مهدی پوررهنما نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) پس از یک دور استراحت رو در روی برنده دیدار روسیه و صربستان قرار می‌گیرد.

احمد نریمانی در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) ابتدا باید تکواندوکار هندوستان را شکست دهد و در صورت پیروزی نمایده قزاق را از پیش رو بردارد.

اصغر عزیزی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۴) نیز پس از یک دور استراحت در اولین مبارزه با برنده دیدار کره‌جنوبی و مجارستان مبارزه می‌کند. در صورت برتری و در مرحله یک‌چهارم به مصاف پیروز رقابت آمریکا و مکزیک خواهد رفت.

هدایت این تیم برعهده «پیام خانلرخانی» به عنوان سرمربی و«مهدی احمدی» به عنوان مربی است و مسعود لشگری به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

گفتنی است؛ امتیاز این رقابت‌ها G۱۰ است و به نفر اول ۱۰۰ امتیاز، نفر دوم ۶۰ امتیاز و نفرات سوم ۳۶ امتیاز در راستای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار