ستاره جوان آمریکایی تیم دورتموند حتی گران‌تر از امباپه

کریستین پولیسیچ، ستاره جوان آمریکایی دورتموند، خیلی زود بمب خبری بازار نقل‌وانتقالات فوتبال خواهد بود.

به گزارش "توپ"، وب‌سایت «ترانسفرمارکت» ارزش ۹۲ بازیکن بوندسلیگا را برآورد و پیش‌بینی کرده است که گوش راست آمریکایی دورتموند به زودی خبرساز خواهد شد. پولیسیچ ۱۹ ساله که در تیم ملی آمریکا هم توپ می‌زند، توانسته است ارزش خود را از هجده به ۴۵ میلیون یورو برساند که افزایشی ۱۵۰درصدی است!


این وب‌سایت دلیل ارزیابی خود را گذشته از عملکرد خوب این بازیکن، رسیدن خبر و شایعه‌هایی از سوی لیگ برتر انگلیس و نیز حضور بیشترش در ترکیب دورتموند پس از جدایی عثمان دمبله عنوان کرده است. ضمن این که آمریکایی بودن او سبب می‌شود بتواند درآمد قابل توجهی را در بخش جذب آگهی‌ها برای باشگاه آتی‌اش به همراه داشته باشد.

 


به این ترتیب پولیسیچ در کنار کیلیان امباپه ارزشمندترین فوتبالیست‌های زیر ۲۰ سال دنیا خواهند شد. امباپه ۱۸ ساله تابستان اخیر از موناکو روانه پاری سن ژرمن شد و ۱۸۰میلیون یورو خرج روی دست باشگاه تازه‌اش خواهد گذاشت. ارزش کنونی او ۹۰ میلیون یورو است. دمبله ۲۰ ساله هم بعد از این ۲ بازیکن در رتبه سوم این ارزیابی جای دارد. (با ۲۰ سال سن و ارزش ۳۳ میلیون یورو)


تیمو ورنر، مهاجم ۲۰ ساله تیم ملی آلمان هم تابستان گذشته ارزش خود را از ۱۶ به ۲۵ میلیون یورو رساند و اکنون این ارزیابی را به ۵۰ میلیون یورو ارتقا داده است. او پس از امباپه گرانترین بازیکن در رده سنی زیر ۲۱ سال به شمار می‌آید. نبی کیتا، همبازی ورنر هم که سال آینده با ۷۰ میلیون یورو روانه لیورپول خواهد شد، ارزش خود را از ۲۷ به ۵۰میلیون یورو رسانده است.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار