سامان قدوس آماده جدال در لیگ اروپا (عکس)

ملی‌پوش ایرانی استرسوند سوئد با رفع مصدومیت در لیست این تیم مقابل اتلتیک بیلبائو اسپانیا قرار گرفته است.

به گزارش "توپ"، سامان قدوس بعد از ۲ بازی ابتدایی خود برای تیم ملی ایران مقابل توگو و روسیه و بازگشت به کشور سوئد و حضور در تمرینات استرسوند با مصدومیت از قسمت کمر مواجه شده بود که به همین دلیل نتوانست در دیدار هفته بیست و هفتم لیگ آلسونسکان برابر اوبرو به میدان برود.


این مهاجم بعد از استراحت در یک مسابقه و پشت سر گذاشتن دوران درمان، در تمرین گروهی ۲ روز اخیر استرسوند حضور یافت و آماده سومین مسابقه لیگ اروپا مقابل تیم مطرح اتلتیک بیلبائو اسپانیاست تا بتواند دوباره تاثیر گذار ظاهر شود و با حفظ روند ۲ برد پیاپی اخیرشان، تیم خود را صاحب امتیاز ۹ کند.

 


قدوس که علاوه بر درخشش در مرحله انتخابی لیگ اروپا، در لیگ آلسونسکان همچنین ۷ گل زده و ۴ پاس گل داده در نخستین دیدار اروپایی گروه J برابر زوریا لوهانسک اوکراین توانست یکی از ۲ گل تیم استرسوند را به ثمر رساند تا نشان دهد درخشش او در این بازی‌ها همچنین می‌تواند ادامه‌دار باشد.


سامان قدوس با رفع آسیب دیدگی خبر از بازگشت خود به تمرینات و حضور در سومین دیدار مرحله گروهی مقابل هرتا برلین آلمان که از ساعت ۲۰:۳۰ به میزبانی استرسوند برگزار می‌شود، داده است و بدون شک می‌تواند مهره تاثیرگذاری برای تیم صدرنشین‌اش باشد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار