جام قهرمانی بیست و یکم نصیب آسان پرداخت شد/ معرفی برترین‌های روز پایانی

تیم آسان پرداخت قهرمان بیست ویکمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور شد.

و به نقل از روابط عمومی، مرحله نهایی بیست و یکمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور که با شرکت ۲۱۰ ورزشکار در قالب ۱۰ تیم باشگاهی از صبح دیروز در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود با قهرمانی تیم آسان پرداخت خاتمه یافت.

تیم نفت تهران به عنوان نایب قهرمانی رسید و باشگاه ذوب آهن اصفهان نیز در جایگاه سوم ایستاد.

مراسم اختتامیه و اهدای حوایز تیم های برتر با حضور هاشم صیامی (دبیر فدراسیون) تیمور غیاثی، محمد صادق شیرزاد، احمد تفرشی پور (پیشکسوتان دو ومیدانی ایران) و تنی چند از دست اندرکاران برگزاری مسابقات برگزار شد.

نیمه ماراتن؛

۱- محمدجعفر مرادی - آسان پرداخت - ۱:۱۷.۲۳ ساعت 

 ۲-منصور بیات - عقاب نیروی هوایی - ۱:۱۷.۴۵ ساعت 

۳- حسن صالحی امین - مقاومت - ۱:۱۸.۱۴ ساعت

پرتاب نیزه؛

۱- ایوب آرخی - نفت تهران - ۶۸.۳۵ متر

۲- یونس یوسف وند - نفت تهران - ۶۷.۶۶ متر

۳- صادق خادمی - ذوب آهن اصفهان - ۶۷.۵۲ متر

۲۰۰ متر؛

۱- محمد چشمه زار - آسان پرداخت - ۲۱.۰۱ ثانیه

۲- علی خدیور- آسان پرداخت - ۲۱.۲۸ ثانیه

۳- سجاد زارع  - مقاومت - ۲۱.۶۶ ثانیه

۳۰۰۰ متر بامانع؛

۱- حسین کیهانی - نفت تهران - ۹:۱۲.۱۹ دقیقه

۲- همایون همتی - آسان پرداخت - ۹:۱۴.۸۱ دقیقه

۳- بهزاد مصطفوی - نفت تهران - ۹:۱۵.۸۶ دقیقه

۴۰۰ متر بامانع؛

۱- میلاد رمضانی - ذوب آهن اصفهان - ۵۲.۹۲ ثانیه

۲-مهدی پیرجهان - ذوب آهن اصفهان - ۵۲.۹۲ ثانیه

۳-رضا ملک پور- نفت تهران - ۵۳.۹۳ ثانیه

پرش بانیزه؛

۱-محمد بنی آدم - نفت تهران - ۵.۰۵ متر

۲-محمد محسن ربانی - آسان پرداخت - ۴.۶۰ متر

۳-بهرام قاسمی - ذوب آهن اصفهان - ۴.۴۰ متر

۸۰۰ متر؛

۱-امیر مرادی - ذوب آهن اصفهان - ۱:۴۹.۳۷ دقیقه

۲-مصطفی ابراهیمی - نفت تهران - ۱:۴۹.۸۴ دقیقه

۳-پژمان یارولی - آسان پرداخت - ۱:۵۰.۱۹ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر؛

۱-محمد جواد صیادی - آسان پرداخت - ۳۱:۲۰.۵۹ دقیقه

۲-مرتضی بیرانوند - مقاومت ۳۱:۲۵.۲۵ دقیقه

۳-حسن عابدی - نفت تهران - ۳۱:۲۹.۸۲ دقیقه

پرش طول؛

۱-وحید صدیق - نفت تهران - ۷.۴۴ متر

۲-محمد قائدزاده - فضای سبز بوشهر - ۷.۳۵ متر

۳-محمد ارزنده - ذوب آهن اصفهان - ۷.۱۳ متر

پرتاب چکش؛

۱-رضا مقدم - نفت تهران - ۶۸.۱۵ متر

۲-اکبر هلالی - مقاومت تهران - ۶۱.۸۲ متر

۳-کاوه کاویانی - عقاب نیروی هوایی - ۵۱.۸۸ متر

دهگانه؛

۱-مهدی شاپسند - مقاومت - ۵۳۷۴ امتیاز

۲-وحید اسکندری - عقاب نیروی هوایی - ۵۳۰۶ امتیاز

۳-محمدرضا اصلانی - ستارگان قومس - ۵۲۵۰ امتیاز

۴ در ۴۰۰ متر امدادی؛

۱-آسان پرداخت - ۴۲.۴۸ ثانیه

۲-ذوب آهن اصفهان - ۴۲.۶۶ ثانیه

۳-مقاومت - ۴۲.۶۹ ثانیه

امتیازات تیمی؛

۱-آسان پرداخت - ۶۳۰ امتیاز

۲-نفت تهران - ۵۹۳.۵ امتیاز

۳-ذوب آهن اصفهان - ۵۳۰ امتیاز

۴-مقاومت - ۳۴۵ امتیاز

۵-عقاب نیروی هوایی - ۲۴۵ امتیاز

۶-فضای سبز بوشهر - ۷۸ امتیاز

۷-شهرداری تبریز - ۷۲ امتیاز

۸-زعفران مختاری زاوه - ۶۶ امتیاز

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار