تور والیبال ساحلی آسیایی- اندونزی

ملی‌پوشان ایران حریفان خود را شناختند

تیم‌های الف و ب والیبال ساحلی ایران حریفان خود در تور آسیایی اندونزی را شناختند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت‌های جدول اصلی پنجمین و آخرین تور آسیایی سال ۲۰۱۷ از فردا (پنجشنبه) با حضور ۲۴ تیم در هشت گروه مقدماتی به میزبانی اندونزی در شهر پالمبانگ میرن آغاز می‌شود.

قرعه کشی جدول اصلی این رقابت‌ها عصر امروز به وقت محلی برگزار شد و تیم‌های ملی والیبال ساحلی الف (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) و ب (آق محمد سلاق – عبدالحامد میرزاعلی) ایران حریفان خود را شناختند.

بر این اساس تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران با تیم های تایلند (سورین _ آدیسورن) و عمان (الشریقی _ الحسنی) در گروه چهارم همگروه شد و تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران نیز در گروه هشتم با تیم های استرالیا (شوبرت _ کورت) و نیوزلند (هارتلس _ واتسون) در مرحله نخست رقابت خواهد کرد.

تیم رئوفی و سالمی فردا (پنج شنبه) در نخستین مسابقه خود به مصاف عمان می روند و روز جمعه در آخرین مسابقه مرحله نخست با تایلند بازی می کنند. تیم سلاق و میرزاعلی نیز در مسابقه نخست خود روز پنج شنبه به مصاف نیوزلند می روند و روز جمعه در دومین دیدار با استرالیا روبرو خواهند شد.

رضا نائینی به عنوان مربی و فریدون الهامی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند. تور آسیایی اندونزی ۱۵ هزار دلار پاداش دارد که به تیم‌های برتر این رقابت‌ها تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار