نماینده مردم همدان در مجلس:

وزیر ورزش به همراه ۵۲ رئیس فدراسیون به همدان سفر می‌کند

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر وزیر ورزش با ۵۲ رئیس فدراسیون به همدان در کشور بی سابقه است.

حمیدرضا حاجی بابایی در حاشیه دیدار از در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان با اعلام این که ورزش همدان دچار افت شده اظهار داشت: حضور وزیر ورزش و جوانان و هیئت همراه فرصت مناسبی است تا روسای هیئت‌های ورزشی مشکلات خود را با روسای فدراسیون ها و وزیر ورزش در میان بگذارند.

وی افزود: سفر وزیر ورزش به همراه همه معاونین وزارتخانه و ۵۲ رئیس فدراسیون به یک استان برای نخستین بار در کشور است که اتفاق می افتد و این امر با پیگیری‌هایی که انجام دادیم انجام گرفت.

حاجی بابایی با اشاره به این که هر اقدامی که انجام دادیم به مرور زمان ظرفیت های خود را نشان داد گفت: زمانی که مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی شهر مریانج در حال احداث بود برخی با انتقاد از ساخت این مجموعه آن را  ادای دینی از طرف ما به شهر مریانج  عنوان کردند، اما با به کارگیری ظرفیت‌های این مجموعه برای ورزش استان مشخص شد مجموعه ورزشی شهید حاج بابایی نقش پررنگی در پیشرفت ورزش استان ایفا می‌کند.

وی با اشاره به این که در بازدید سال گذشته وزیر ورزش و جوانان از این مجموعه ایشان اذعان کردند که در سطح کشور چنین مجموعه کاملی نداریم تاکید کرد: حالا با حضور وزیر ورزش و جوانان و تیم همراه به استان همدان و برگزاری جلسه شورای اداری استان و جلسه هم اندیشی روسای فدراسیونها در این مجموعه مشخص شد  که مجموعه شهید حاج بابایی علاوه بر ظرفیت استانی ظرفیت ملی نیز دارد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیش‌تر تأکید کرده بودم زیرساخت های ورزشی استان باید به جایی برسد که بتوانیم میزبانی بازی‌های آسیایی را برعهده بگیریم و حالا رفته رفته با افتتاح پروژه های ورزشی این امکان میسر می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار