غیبت کمالوند در نشست خبری

نظرزاده: تازه به اینجا آمدم، درباره هدفگذاری تیم از کمالوند سوال کنید!

مربی تیم صنعت نفت آبادان که به جای فراز کمالوند در نشست خبری حاضر شده بود، حتی از هدفگذاری تیمش در لیگ برتر هم خبر نداشت.

از مشهد مقدس، علی نظرزاده در نشست خبری پیش از بازی سیاه‌جامگان - صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: خوشحالیم به شهری آمدم که در آن خاطرات زیادی دارم. بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) می‌تواند برای ما افتخار باشد. اولین تیمی هستیم که در اینجا بازی می‌کنیم. امیدوارم بازی تماشاگر پسندی باشد، هواداران لذت ببرند و همه کسانی که به ورزشگاه می‌آیند، بازی خوبی ببینند.

وی در مورد شناختش از تیم سیاه‌جامگان گفت: ما بازی‌های سیاه‌جامگان را بررسی می‌کنیم. بر اساس یک شناخت قبلی که داشتیم، بازی این تیم را آنالیز کردیم. با شناختی که از آقای مرزبان داشتیم، او معمولاً به بازی تاکتیکی و روی زمین اعتقاد دارند. فکر می‌کنم فردا شاهد یک بازی خوب از دو تیم خواهیم بود، بازی که همه از آن لذت می‌برند.

مربی تیم صنعت نفت آبادان با اشاره به پیروزی این تیم مقابل نفت طلاییه در هفته نهم لیگ برتر، خاطرنشان کرد: هفته گذشته با نفت طلاییه بازی کردیم. ما در دو بازی قبل نتیجه نگرفته بودیم، اما مقابل نفت طلاییه هم خوب بازی کردیم و نتیجه دل‌خواه‌مان را گرفتیم. شرایط خوبی داریم و کمالوند هم روی بازی فردا برنامه‌ریزی کرده است.

نظرزاده که به جای فراز کمالوند در نشست خبری حاضر شده بود، به تمجید از تیم سیاه‌جامگان پرداخت و گفت: خوشحالیم که با سیاه‌جامگان بازی داریم. آنها علی‌رغم اینکه در هفته‌های گذشته نتیجه نگرفتند، اما همیشه خوب فوتبال بازی می‌کنند. در مجموع تیم خوبی هستند.

وی درخصوص غایبان صنعت نفت در دیدار فردا گفت: دو مصدوم داشتیم، اما روی آنها کار می‌کنیم. حسین بغلانی و محسن حمیدی مصدومان ما هستند که امیدوارم به بازی با سیاه‌جامگان برسند.

مربی صنعت نفت آبادان راجع‌به مشکلات مالی این تیم گفت: من فقط دو سه هفته است که به تیم اضافه شدم و نمی‌توانیم در این مورد صحبت کنم.

نظرزاده در مواجه شدن با سوالی درباره هدفگذاری صنعت نفت در لیگ برتر گفت: در رابطه با بحثی که شما گفتید، باید از کمالوند سوال کنید!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار