در نشست خبری تاج مطرح شد

ماجرای تشکیل پرونده قضایی ۹ نفر به دلیل تخلفات در فوتبال/ فدراسیون فوتبال ایران ۵ ستاره شد

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: ۹ نفری که پرونده قضایی برای آنها تشکیل شده مربوط به جمیع تخلفات از جمله دلالی بود.

به‌گزارش از اراک، مهدی تاج ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توسعه فوتبال در استان مرکزی اظهار داشت: توسعه فوتبال در استان مرکزی از جمله توسعه بخش بانوان و لیگ برتر از اهمیت بالایی برخوردار است و در زمینه لیگ استان مرکزی به دنبال این هست که با یک برنامه مدون و مشخص شده یک سهمیه ای در لیگ برتر ایجاد و فصایی فراهم کند که یک لیگ برتر داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد: تعداد زیادی از کارخانجات زمین‌های چمنی دارند که در اختیار مردم قرار نمی‌دهند و تقاضای من از استاندار این است که این زمین‌ها را در اختیار عموم قرار دهند زیرا این کار کفران نعمت است که زمین در استان موجود باشد اما در اختیار جوانان قرار نگیرد.

تاج بیان کرد: تیم استان متعلق به استان است و نباید فروخته شود اگر کسی توان مدیریت تیم را ندارد مدیریت را واگذار کند.

وی با اشاره به تخلفات در فوتبال گفت: ۹ نفری که پرونده قضایی برای آنها تشکیل شده مربوط به جمیع تخلفات از جمله دلالی بود و ارتباطی با مصرف قرص‌های روانگردان نداشت این در حالی است که اگر تخلفی در زمینه قرص‌های روانگردان هم ایجاد شود با جدیت پیگیری و به مسائل آن رسیدگی می‌شود.

رئیس فدراشیون فوتبال ایران عنوان کرد: تمامی توفیقاتی که در فوتبال نصیب ما شده به‌واسطه مربیان و بازیکنان انجام گرفته اما  ممکن است مانند سایر بخش‌های جامعه در این بخش هم تخلف انجام شود اما در حوزه فوتبال مسائل شفاف تر و ریانه‌ای تر بیان می‌شود.

تاج خاطرنشان کرد: بسیار خرسند هستم که برای نخستین بار توسط نوجوانان فدراسیون، این فدراسیون پنج ستاره شد که این موضوع در تاریخ بی‌سابقه بوده  که حاصل زحمات کشور است.

وی اضافه کرد: افتخار است که نوجوانان ما در رده هشت‌تایی های دنیا قرار گرفتند و سبب سربلندی برای کشور شده‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار