در لیگ یک نمی‌شود روی جایگاه تیم‌ها حساب کرد

کلانتری: آقای فتاحی!‌ مگر بازسازی استادیوم دست ماست؟/ ورزشگاه تختی جم را به عنوان استادیوم خانگی انتخاب کردیم

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: بازسازی ورزشگاه حافظیه شیراز بر عهده این باشگاه نیست و از این پس دیدارهای خانگی این تیم در استادیوم تختی جم برگزار خواهد شد.

علی کلانتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» در خصوص تساوی بدون گل تیم فجرسپاسی مقابل شهرداری ماهشهر در هفته نهم لیگ دسته اول، اظهار داشت:‌ موقعیت‌های زیادی در بازی وجود داشت و توپ بیشتر زمان بازی را روی دروازه‌های دو تیم بود و به هیچ وجه بازی کسل‌کننده‌ای را شاهد نبودیم. هر دو تیم فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتند و به نظرم باید در این دیدار یک تیم برنده می‌شد.

وی در مورد داوری دیدار شهرداری ماهشهر - فجرسپاسی شیراز، تصریح کرد: داور جوان بود، اما قضاوت او مشکل خاصی نداشت و عملکرد خوبی از خود نشان داد.

سرمربی تیم فجرسپاسی درباره دیدار هفته دهم تیمش مقابل راه‌آهن و اینکه به نظر می‌رسد تیم فجر در این دیدار کار سختی نداشته باشد، گفت: در لیگ یک نمی‌شود روی جایگاه تیم‌ها حساب کرد. همان‌طور که همه دیدند هفته گذشته تیم انتهای جدولی ایرانجوان در سیرجان موفق شد گل‌گهر را شکست دهد. مطمئناً بازی دشواری برابر راه‌آهن خواهیم داشت.

کلانتری درباره اینکه گفته می‌شود تیم فجرسپاسی از هفته آینده دیدارهای خانگی خود را در ورزشگاه تختی جم برگزار خواهد کرد، به تسنیم گفت: مدیرعامل باشگاه اعلام کرده است که دیگر در حافظیه بازی نخواهیم کرد و از این پس بازی‌های‌مان در ورزشگاه جم برگزار می‌شود. ما از سه ماه پیش گفته بودیم که حافظیه به درد بازی نمی‌خورد و حتی با وجود اینکه با بازی در چمن مصنوعی مخالف هستیم، اما استادیوم دستغیب را برای دیدارهای خانگی خودمان پیشنهاد دادیم. متأسفانه این ورزشگاه هم مورد تأیید سازمان لیگ قرار نگرفت و مجبور شدیم در حافظیه بازی کنیم. 

وی ادامه داد: متأسفانه فتاحی هم گفته است، تیم فجر دوست ندارد ورزشگاه حافظیه را درست کند، اما مگر بازسازی استادیوم دست ماست؟ مگر درست کردن این ورزشگاه کار دو روز است؟ در هر صورت ما ورزشگاه جم را به عنوان مکان میزبانی تیم‌مان اعلام کرده‌ایم و از قرار معلوم سازمان لیگ هم با این درخواست موافقت کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار