شایسته این همه هجمه و حاشیه نبودم

کرار جاسم: دیدید که نه پیرم، نه ناآرام و عصبی!

هافبک عراقی صنعت نفت اعلام کرد در کنار فراز کمالوند آرامش دارد؛ به همین خاطر است که هیچ حاشیه ای از او سر نمی زند.

به گزارش "ورزش‌سه"، کرار جاسم بعد از چند سال در لیگ هفدهم بدون هیچ حاشیه ای کارش را دنبال می کند و از نظر فنی یکی از بهترین بازیکنان نفت آبادان محسوب می شود. او تاثیرگذاری زیادی در نتایج نفت داشته و خودش امیدوار است این روند خوب ادامه پیدا کند.


کرار جاسم در گفت و گو با خبرنگار "توپ" درباره شرایط تیم نفت آبادان، وضعیت خودش، دوری از حاشیه ها و برخی مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


رابطه من و فراز، مربی- بازیکن نیست


من همیشه علاقه مند بودم در جایی بازی کنم که از فوتبال لذت ببرم و یک محیط آرام را تجربه کنم. در نفت آبادان با حضور فراز کمالوند این آرامش را دارم. چون او مرا خوب می شناسد. رابطه من و فراز رابطه مربی – بازیکن نیست. همیشه گفته ام که فراز پدر معنوی من است. دلیل حرفم نیز این است که او مراقبم است و می داند چطور باید از من بازی بگیرد.


می گفتند کرار ناآرام و عصبی است


قبل از اینکه به نفت بیایم، حرف و حدیث های زیادی درباره من وجود داشت. خیلی ها می گفتند که کرار ناآرام و عصبی است اما رفتار خوب فراز و راحتی ام در باشگاه نفت باعث شد تا روزهای خوبی را در این باشگاه پشت سر بگذاریم. من در این مدت کوچکترین مشکلی برای تیم درست نکردم و همه اینها به خاطر آرامشی است که اینجا دارم.


دیگر نمی خواستم در ایران بازی کنم


واقعیت این است که ابتدای فصل هرگز قصد نداشتم در ایران بازی کنم. من در سال های گذشته در ایران خیلی اذیت شدم و می خواستم به عراق برگردم. البته رابطه ام با هواداران تراکتورسازی همیشه خوب بوده اما دلایلی برای خودم داشتم که نمی‌خواستم در ایران بازی کنم. همه کارهایم را هم انجام داده بودم که از ایران بروم، اما فقط کمالوند می توانست جلویم را بگیرد و تصمیم مرا عوض کند. به هر حال او مرا به فوتبال ایران آورد و به گردنم حق دارد. به همین خاطر تصمیم گرفتم یک سال دیگر در ایران بازی کنم.


‌گفتند پیر شده‌ای؛ ولی چیز دیگری ثابت شد


با حضورم در نفت شایعات دیگری درباره ام درست شد مبنی بر اینکه کرار پیر شده و نمی تواند بازی خوبی انجام دهد. همین حالا اما آمار جی پی اس هایی که وجود دارد، همه چیز را می رساند. بر اساس این داده های کامپیوتری من در همین دو بازی آخر نفت آبادان بالای ۱۰ کیلومتر دوندگی داشتم و در این بخش اگر نفر اول نبودم، همیشه نفر دوم تیم شده ام. با این حال نظر همه برایم محترم است اما من به این حرف ها اهمیتی نمی دهم. فوتبال را همه می بینند و متوجه می شوند که من چطور بازی می کنم.


۳ برزیلی ما تاثیرگذارترین خارجی های لیگ هستند


تیم ما در یارگیری عملکرد خیلی خوبی داشته است. ما ۳ بازیکن برزیلی داریم که تاثیرگذارترین بازیکنان خارجی لیگ برتر هستند. در تیم ما رابطه ها بسیار صمیمی است و همه بچه های تیم با هم دوست هستند. هرچه بازی ها جلو برود، از نظر فنی شرایط بهتری پیدا می کنیم و پیشرفت بیشتری خواهیم داشت.


در آبادان برایم سنگ تمام گذاشتند


من همیشه با هواداران استقلال و تراکتورسازی رابطه خوبی داشته‌ام. به خصوص هواداران تراکتور به من محبت داشتند. در آبادان نیز واقعا برایم سنگ تمام گذاشته‌اند. از طرفی قسمت اعظمی از آبادانی ها همزبان من هستند و به من روحیه می دهند.


کمالوند نبود، محال بود دیگر در ایران بازی کنم


تا روزی که زنده هستم، محبت هواداران تراکتورسازی از یادم نمی رود. آنها فکر نکنند من تیم را تنها گذاشتم و به نفت آبادان آمدم. من تاکید می کنم که قصد نداشتم در ایران بازی کنم. حتی وسایلم را هم به عراق فرستاده بودم اما فراز کمالوند مرا منصرف کرد. اگر فراز نبود، محال بود در ایران بازی کنم.


من شایسته این همه هجمه در ایران نبودم


من در سال های گذشته روزهای خوبی را نداشتم. هجمه هایی علیه من درست شد که متاسفانه منطقی نبود. من شایسته این همه حاشیه و هجمه نبودم. متاسفانه خیلی ها اذیتم کردند و همان رفتارها باعث می شد تا برخی کارها را انجام دهم. امسال اما در یک محیط آرام کار می کنم و می بینید که مشکلی وجود ندارد.


دوست ندارم درباره مطالبات از تراکتور حرف بزنم


هواداران تراکتورسازی همیشه در قلب من جای دارند. روزی که فراز کمالوند مرا به تراکتورسازی آورد، هرگز فکر نمی کردم اینقدر در تبریز محبوب شوم. با این حال مطالباتی از باشگاه دارم که دوست ندارم رسانه ای شود و در این شرایط برای تراکتور مشکلی ایجاد کنم.


بشار رسن و مروان حسین مثل عماد رضا می شوند


مروان حسین و بشار رسن را می شناسم. آنها بازیکنان خوب و باکیفیتی هستند. با این حال طبیعی است شرایط برای من که ۶، ۷ سال در ایران حضور دارم و آنها که تازه آمده اند متفاوت باشد. من با شرایط ایران خو گرفتم و عادت کردم. با این حال سایر عراقی ها هم باکیفیت هستند. من فکر می کنم مروان حسین و بشار رسن می توانند مثل عماد رضا در فوتبال ایران موفق باشند و به تیم هایشان کمک کنند.


نفت نیاز به حمایت هواداران دارد


من با انگیزه ای که دارم تلاش می کنم خودم و فراز را روسفید کنم. قطعا موفقیت نفت نیاز به حمایت هواداران دارد. انشاءالله با حمایت این هواداران خوب بهترین  نتایج را به دست می آوریم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار