گواردیولا: ناپولی تیمی استثنایی است

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، پس از پیروزی ۲-۱ تیمش مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان، تیم ایتالیایی را یکی از بهترین حریفانی که تاکنون در دوران حرفه ای مقابل آنها قرار گرفت، توصیف کرد.

به گزارش "توپ"، سیتی در رقابت های این فصل نمایش های بسیار خوبی داشت و در ۸ دیدار در لیگ برتر، ۷ پیروزی و یک تساوی داشتند. آنها در دو دیدار قبلی شان در لیگ قهرمانان هم مقابل فاینورد و شاختار به پیروزی رسیده بودند.

اما در دیدار امشب تنها به لطف درخشش ادرسون و پنالتی ای که او از دریس مرتنس گرفت، توانستند به پیروزی برسند. گواردیولا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" ناپولی تیمی استثنایی است بنابراین من انتظار چنین نمایشی را از آنها داشتم.

آنها توانایی فوق العاده ای در دادن پاس های بلند و کوتاه دارند و یکی از بهترین تیم هایی هستند که من به عنوان مربی مقابل شان قرار گرفتم؛ بنابراین خوشحالم که در این دیدار پیروز شدیم.

 

 

آنها خیلی خوب بازی کردند و کار را برای ما دشوار کردند. شرایط پیچیده ای بود و رقابت با آنها دشوار بود اما ما این را پیش بازی می دانستیم.

آنها یکی از بهترین تیم های اروپا هستند. ما امروز یک تیم فوق العاده را شکست دادیم و برای اینکار باید نمایش فوق العاده ای ارائه می دادیم. بنابراین خیلی خوشحال هستم. آنها در سری آ، در ۸ دیدار پیاپی به پیروزی رسیدند و اگر دچار بحران مصدومیت نشوند، می توانند در این فصل به هرچه می خواهند، برسند. آنها سریع، دینامیک و بسیار خطرناک هستند و به همین دلیل است که من از پیروزی مقابل این تیم بسیار خوشحالم."

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار