رئال مادرید ۱۸-۲۰۱۷ نیمکت ندارد

رئال مادرید بخش بزرگی از موفقیت های فصل گذشته اش را مدیون نیمکت غنی و پر از بازیکن تاثیرگذارش بود.

به گزارش "توپ"، رئال مادرید فصل گذشته را با بازگشت های به یادماندنی اش در نیم فصل اول و بردهای متوالی در نیم فصل دوم به یاد می آوریم.

زیدان در نیم فصل دوم ترجیح داد از تیم دومش در لالیگا استفاده کند و عجیب اینکه با همان تیم، تمام حریفان را از پیش رو برداشت. نیمکت کهکشانی ها با بازیکنانی چون خامس، ماریانو و موراتا و.... به نوعی قهرمانی لالیگا را در رقابت با بارسا کسب کرد و تیم اول رئال هم در لیگ قهرمانان موفق به تکرار عنوان قهرمانی اش شد اما فصل جدید اوضاع به گونه ای دیگر است.

 

 

 

 

رئال در لالیگا پس از گذشت ۸ هفته، ۷ امتیاز از دست داده و با ۵ امتیاز کمتر از بارسا در رده دوم قرار دارد. کهکشانی ها این ۷ امتیاز را در بازی های خانگی از دست داده اند و فعلا خبری از بازگشت های به یادماندنی و گل های راموس تایمی نبوده است.

 

در لیگ قهرمانان امشب شاهد مورد عجیبی در رئال بودیم. زیدان تا دقیقه ۸۵ تنها یک تعویض انجام داده بود و آن هم به خروج بنزما و ورود آسنسیو بر می گشت. زیزو در دقایق پایانی لوکاس را هم وارد زمین کرد ولی او کمترین تاثیر را در جریان بازی گذاشت. نه آسنسیویی که در پست غیر تخصصی به میدان رفته بود درخشید و نه لوکاس که دقایق اندکی هم به او بازی رسیده بود.

در واقع رئالی که سال گذشته بازی های زیادی را به لطف بازیکنان ذخیره ی بسیار خوبش پیروز می شد، امشب از همین ناحیه ضربه خورد و به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

 

 

 

 

زیزو فصل گذشته در چنین مقطعی موراتا را به جای بنزما وارد زمین می کرد و به جای ایسکو هم معمولا این خامس بود که وارد میدان می شد و به ندرت شاهد بودیم که او از سه تعویض خود استفاده نکند.(خامس به بایرن قرض داده شد و موراتا هم راهی چلسی شد.)

در سمت راست هم امروز اشرف حکیمی به جای کارواخال بیمار بازی می کرد که در سطحی پایین تر از دانیلو قرار دارد. رئالی ها دانیلو را به سیتی فروختند و بازیکنی به جای او جذب نکردند. زیدان در این بازی به سبایوس، خرید پر سرو صدای خود هم اعتماد نکرد.

 

به نظر می رسد که با ادامه این روند، رئال به سختی بتواند موفقیت های فصل گذشته اش را تکرار کند مگر اینکه در نقل و انتقالات زمستانی شاهد یکی دو خرید جدید برای این تیم باشیم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار