شاگردان برانکو امسال می‌توانستند فینالیت شوند

استیلی: پرسپولیس باید آسیا را فراموش کند و به فکر دربی باشد/ منشا و امیری فو‌ق‌العاده بودند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به بازیکنان این تیم توصیه کرد که شکست مقابل الهلال را فراموش کنند و به فکر دربی باشند.

حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره دیدار پرسپولیس - الهلال عربستان که به حذف شاگردان برانکو ایوانکوویچ از لیگ قهرمانان آسیا انجامید، اظهار داشت: روی هم رفته این بازی بهتر از بازی رفت بود. در برخی از دقایق پرسپولیس برتر بود و در برخی از دقایق هم الهلال. گادوین منشا و وحید امیری فوق‌العاده بودند و تعویض‌هایی هم که برانکو انجام داد خوب بود، اما تعویض آخر کمی دیر انجام شد. غیبت طارمی و احمدزاده هم تاثیرگذار بود.

وی به انتقاد از عملکرد بحث برانگیزه داور عمانی این دیدار پرداخت و خاطرنشان کرد: فراموش نکنیم که داوری در این باخت تاثیرگذار بود. او می‌توانست یک پنالتی برای پرسپولیس بگیرد و پنالتی هم برای الهلال نگیرد. خیلی بهتر بود که وقتی با کشورهای عرب زبان بازی داریم، یک داور از کشورهای کره یا ژاپن بازی‌های ما را قضاوت کند، نه داوری عرب زبان.

سرمربی پیشین پرسپولیس با بیان اینکه شاگردان برانکو از همان اول هم شانسی برای صعود به فینال نداشتند، یادآور شد: از همان اول گفته بودم که شکست دادن الهلال با چهار گل و صعود به فینال دور از ذهن و خیلی سخت است. شاید ما بتوانیم جلوی تیمی از قزاقستان این کارها را بکنیم، اما وقتی الهلال را ۱۰ نفره‌ نبردیم، نمی‌توانیم با چهار گل شکستش بدهیم. این فقط یک بازی حیثیتی بود. حالا بعد از این پرسپولیس باید به فکر دربی باشد.

استیلی گفت: فوتبال یک بازی است که باید از نتایج آن درس بگیریم. پرسپولیس باید آسیا را فراموش کند و آماده حضور در لیگ برتر شود. باید شکست مقابل الهلال را فراموش کنیم و تمرکزمان را روی لیگ بگذاریم. امسال، سالی بود که پرسپولیس می‌توانست به فینال برسد، اما به هر حال نشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار