نفس خریبین پشت سر هالک؛

عمر الخریبین در آستانه شکستن رکورد ۱۰ ساله

مهاجم سوری تیم الهلال با به ثمر رساندن ۵ گل طی دو دیدار رفت و برگشت به همراه هالک مدعی اصلی کسب عنوان آقای گلی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش "توپ"، عمرالخریبین تا پیش از دیدار برابر پرسپولیس که در نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد، در تمامی ۱۱ دیدار تیمش راهی میدان شده بود و تنها ۴ گل به ثمر رسانده بود.


اما این بازیکن در ۲ دیدار رفت و برگشت برابر پرسپولیس ستاره تیمش بود و ۵ گل وارد دروازه علیرضا بیرانوند کرد تا ۹ گله شود.


از ۹ گلی که خریبین به ثمر رسانده ۲ گل با پای چپ، ۵ گل با پای راست و ۲ گل هم با ضربه سر به ثمر رسیده است و نرخ تبدیل به گل ضربه هایش تاکنون ۲۹ درصد بوده است.

 


خریبین با دبل مقابل پرسپولیس  تعداد گل هایش با هالک ستاره برزیلی شانگهای SIPG برابر شد.


روز آینده شانگهای SIPG باید در کشور ژاپن به مصاف اوراوارد ژاپن برود و ۹۰ دقیقه دست نخورده در اختیار هالک است تا به تنهایی به صدر جدول برود.


اما راهیابی یا عدم راهیابی هالک به فینال رقابت ها هیچ خللی در شانس کسب آقای گلی برای عمر الخریبین ایجاد نخواهد کرد؛ بازیکنی که در صورت گلزنی در فینال می تواند بعد از ۱۰ سال به رکورد آقای گلی خارجی ها در لیگ قهرمانان آسیا دست یابد و بار دیگر یک آسیایی بهترین گلزن رقابت ها شود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار