به بازیکنانم بابت باورشان تبریک می‌گویم

برانکو ایوانکوویچ: از داور انتظار بی‌طرفی داشتیم

سرمربی کروات سرخپوشان بعد از توقف تیمش برابر الهلال که منتهی به حذف آنها از لیگ قهرمانان شد با حضور در نشست خبری به تشریح این بازی پرداخت.

به گزارش "توپ"، برانکو ایوانکوویچ که به شدت در جریان بازی از عملکرد داوری ناراضی بود، در پایان با تساوی ۲ بر ۲ به کار خود در جدال نیمه نهایی بازی برگشت لیگ قهرمانان خاتمه داد. او با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط تیمش پرداخت و صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد: به بازیکنانم تبریک می‌گویم بابت تلاش سخت و باورشان به پیروزی مقابل الهلال و جنگ ۹۰ دقیقه‌ای در این مسابقه.


وی ادامه داد: به الهلال هم تبریک می‌گویم بابت صعود به فینال لیگ قهرمانان. آنها ماموریت سختی را به اتمام رساندند و امیدوارم بتوانند در فینال نتیجه خوبی بگیرند و موفق باشند.


سرمربی کروات سرخپوشان همچنین با تبریک به گادوین منشا بابت دو گلی که در این مسابقه به ثمر رساند گفت: او کمک بسیار زیادی به ما کرد تا ماموریت غیرممکن ما را به ممکن نزدیک کند.


برانکو ایوانکوویچ که درجریان بازی به شدت نسبت به عملکرد داوری اعتراض داشت در این خصوص گفت: در بازی رفت گل اول الهلال روی یک حرکت آفساید به ثبت رسید و در بازی برگشت نیز توپی که در بیرون محوطه جریمه بود با خطای پنالتی از سوی داور اعلام شد. این مساله کار ما را سخت کرد. وقتی شما از داور انتظار بی طرفی و قضاوت بدون خطا دارید اما این اتفاق نمی‌افتد اوضاع خیلی سخت می‌شود.


ادامه دارد....

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار