خوشحالم فصل دوومیدانی را با یک رکورد خوب تمام کردم

حدادی: هوا سرد بود و موتورم روشن نمی‌شد/ ۳ گزینه مربیگری مدنظرم است

پرتابگر دیسک کشورمان از عملکرد خود در پایان فصل دوومیدانی باشگاه‌های ایران ابراز رضایت کرد.

خبرنگار ورزشی ، احسان حدادی پس از کسب مقام نخست در مرحله سوم رقابت‌های دوومیدانی باشگاه‌های کشور گفت: هوا سرد بود و هر کاری می‌کردم گرم نمی‌شدم و موتورم روشن نمی‌شد، در واقع سردی هوا و باد اجازه نداد که در مرحله آخر لیگ رکورد خوبی داشته باشم. 

وی افزود: اوایل فصل جاری دوومیدانی شروع بدی داشتم اما اوضاع کم‌کم خوب شد و در آخر هم فصل را با یک رکورد خوب تمام کردم، انشالله سال آینده با ۶۵ متر شروع و با ۷۰ متر تمام کنم. 

پرتابگر المپیکی کشورمان درباره شرایط لیگ امسال گفت: لیگ خوبی بود، البته من چندین سال بود که در آن شرکت نکرده بودم خوشبختانه نتایج نیز قابل قبول بود. انشاءالله در بازی‌های آسیایی و همچنین لیگ الماس و جام جهانی نتایج خوبی بگیرم. 

حدادی درباره سفرش به آمریکا عنوان کرد: جمعه‌شب راهی آمریکا می‌شوم و احتمالا در یک مسابقه نیز شرکت می‌کنم. در آنجا به دنبال مربی هم هستم که خودم را برای بازی‌های آسیایی آماده کنم. همچنین تلاش می‌کنم تا تمریناتم را پس از بازگشت از آمریکا به خوبی پیگیری کنم و بتوانم یک پرتاب خوب در بازی‌های آسیایی داشته باشم. 

وی درباره مذاکره با مربیان مدنظرش خاطرنشان کرد: سه گزینه را مدنظر دارم و باید ببینم که کدام یک از آنها قبول می‌کنند که به ایران بیایند.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا ادامه داد: تجربه‌ام نسبت به گذشته بیشتر شده و امیدوارم بتوانم درالمپیک ۲۰۲۰ به جای مدال نقره صاحب مدال طلا شوم. 

حدادی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پاداش حسین توکلی که مربیگری او را در ماه‌های اخیر برعهده داشته پرداخت شده است، یا خیر گفت: پاداش توکلی را من دادم و باید پول را به من بدهند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار