استفاده از تکنولوژی شعور می‌خواهد

خسروی: خطای انصاری پشت محوطه جریمه بود/ خوشخوان از خانه هم این صحنه را تشخیص می‌داد

کارشناس داوری کشورمان تأکید کرد داور به اشتباه به ضرر تیم پرسپولیس مقابل الهلال پنالتی اعلام کرده است.

علی خسروی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پنالتی اعلام شده به ضرر پرسپولیس در دیدار این تیم مقابل الهلال اظهار داشت: خطا پشت محوطه بود و یک ضربه آزاد کافی بود. همکاری داور و کمک او در این صحنه افتضاح بود. متأسفانه در این صحنه تکنولوژی هم به کمک داور نیامد، چون استفاده تکنولوژی شعور می‌خواهد که هنوز برخی از داوران درک استفاده از آن را ندارند.

وی ادامه داد: ورود تکنولوژی به داوری کمر داوری را خواهد شکست. حمید خوشخوان (داور پیشکسوت کشورمان) ۳۰ سال پیش از خانه خودش هم تشخیص می‌داد، این توپ پنالتی نیست. متأسفانه همان‌طور که گفتم درک صحیحی از تکنولوژی نزد داوران وجود ندارد و متأسفانه در لیگ داخلی هم شاهد این اشتباهات هستیم و هفته گذشته هم در لیگ خودمان این اتفاق افتاد.

این کارشناس داوری همچنین تأکید کرد که مدافع الهلال در دقایق پایانی نیمه نخست در محوطه جریمه تیمش روی وحید امیری مرتکب خطا نشده و اعتراض این بازیکن و برانکو بی‌دلیل بوده است.

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان در چارچوب مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ امروز آغاز شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار