از حالا به بازی بعدی فکر می‌کنیم

چمنیان: برای رسیدن به نیمه‌نهایی یک گام مهم دیگر در پیش داریم/ منتظر سورپرایزهای بعدی ما بمانید

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران به خبرنگاران هندی وعده داد که منتظر سورپرایزهای بعدی تیمش بمانند.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان بعد از پیروزی مقابل مکزیک در مرحله یک هشتم جام جهانی ۲۰۱۷، اظهار داشت: به شما خبرنگاران هندی خداقوت می‌گویم که در این مدت همراه تیم ایران بودید. به تیم مکزیک هم که در این بازی تلاش زیادی انجام داد، خسته نباشید می‌گویم. همان‌طور که در نشست خبری قبل از بازی گفته بودم، یک بازی دشوار مقابل تیمی سخت‌کوش انجام دادیم.

وی در ادامه افزود: در آغاز بازی دو گل زدیم و شانس برای زدن گل‌های دیگر هم داشتیم، اما یک گل دریافت کردیم. همیشه به بچه‌ها گفته‌ام که ۲ بر صفر نتیجه خطرناکی است و اگر تیم حریف گل بزند، کار دشوار می‌شود. اینکه توانستیم در نیمه دوم بازی را کنترل کنیم، اتفاق مثبتی بود.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران به تمجید از توانایی‌های مکزیک پرداخت و تصریح کرد: مکزیک بازیکنان باکیفیتی در حمله داشت، به خصوص بازیکن شماره ۱۹ که خیلی ما را اذیت کرد. فراموش نکنید که در نیمه دوم ما فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. از تلاش بازیکنانم راضی‌ام و از حالا به بازی بعدی فکر می‌کنیم.

چمنیان با اشاره به بازی تدافعی تیم نوجوانان در نیمه دوم، یادآور شد: گل مکزیک در نیمه نخست کار ما را ساخت کرد. برای سازماندهی‌ در دفاع، امیرحسین اسماعیل‌زاده را به زمین آوردیم که از آن زمان شرایط بهتر شد.

وی با بیان اینکه تیمش برای حضور در مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی برنامه‌های متفاوتی دارد، گفت: پس از مرحله گروهی، تیم را بازسازی کردیم. این موضوع برای بازی یک‌چهارم هم انجام می‌شود. این کار را در ابعاد تاکتیکی و روحی انجام می‌دهیم. برای رسیدن به نیمه‌نهایی یک گام مهم دیگر در پیش داریم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران در پاسخ به این سوال که «آیا ایران در ادامه جام سورپرایزهای دیگری در پیش دارد یا نه؟»، گفت: منتظر سورپرایزهای بعدی ما بمانید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار