واکنش‌ها به قرعه کشی پلی‌آف جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

سرمربی سوئد: ایتالیا حریف قدرتمندی است اما به صعود امیدواریم

سرمربی تیم ملی سوئد با وجود قرعه سخت شاگردانش در پلی‌آف، به صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ امیدوار است.

، قرعه‌کشی پلی‌‌آف جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره اروپا برگزار شد تا هشت تیم حاضر در این مرحله رقبای خود را بشناسند. بر این اساس تیم ملی سوئد حریف تیم ملی ایتالیا شد، دانمارک با ایرلند جنوبی روبه‌رو شد، کرواسی با یونان دیدار خواهد داشت و سوئیس به مصاف ایرلند شمالی می‌رود.

پس از انجام قرعه‌کشی تعدادی از سرمربیان این تیم‌ها که در مرحله قرعه‌کشی حاضر بودند با شبکه تلویزیونی فیفا مصاحبه‌‌هایی انجام دادند که آنها را در ادامه می‌‌خوانید:

مایکل اونیل، سرمربی ایرلند شمالی در خصوص رویارویی با سوئیس: اینکه اولین تیمی بودیم که نامش از گوی‌ها خارج شد، جالب بود. می‌دانستیم با هر تیمی که روبه رو شویم، بازی سختی خواهیم داشت به خصوص سوئیس که در مرحله انتخابی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. این تیم ۹ پیروزی و تنها یک شکست داشت. تنها باخت ما در بلفاست ۴ سال پیش برابر آلمان بود. پس این بار ما می‌خواهیم کار را در در بازی رفت در خانه برای سوئیس بسیار سخت کنیم.

یان اندرسون، سرمربی سوئد در خصوص رویارویی با تیم ملی ایتالیا: ما کارمان را از همین حالا شروع می‌کنیم. می‌دانیم که تیم ملی ایتالیا از نظر تاریخی تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی در این تیم بازی می‌کنند که سابقه قهرمانی در جام جهانی را دارند. پس آنها از نظر تجربه در سطح بالایی قرار دارند. ایتالیا حریف بزرگی است اما ما برای کسب جواز صعود به میدان می‌رویم.

مارتین اونیل، سرمربی تیم ملی ایرلند جنوبی درباره مصاف با دانمارک: من تیم ملی دانمارک و سرمربی‌اش آگه هاریده را که کنارش بازی می‌کردم را می‌شناسم پس تصور می‌کنم که یک مصاف جالب داشته باشیم. روند فعلی تیم ما بسیار، بسیار مهم است. پیروزی‌هایی که در مرحله انتخابی کسب کردیم برای ما بسیار مهم هستند. ما دو بازی آخرمان را بردیم تا به پلی‌آف برسیم. من از الان روی بازی‌های بعدی‌مان تمرکز دارم و امیدوارم که بازیکنان‌‌مان در رده باشگاهی دچار مصدومیت نشوند.

دور رفت بازی‌های پلی‌آف قاره اروپا در روزهای نهم تا یازدهم نوامبر (۱۸ تا ۲۰ آبان) و دور رفت‌شان در روزهای ۱۲ تا ۱۴ همان ماه (۲۱ تا ۲۳ ابان) برگزار می‌شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار