اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

مادر و فرزند هندی میهمان ویژه بازی افتتاحیه در لوژنیکی/ ورزشگاه موردوویا مهیای میزبانی

فیفا مادر و فرزندی هندوستانی را به عنوان برنده جایزه ویژه خود و تماشای دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه لوژنیکی مسکو معرفی کرد.

، به نقل از سایت کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مادر و فرزند اهل هندوستان برنده جایزه مسابقه ویژه فیفا تحت عنوان «شخص ویژه‌ای را همراه خود بیاور»  شدند.

شرکت کنندگان در این مسابقه باید ضمن معرفی فردی که دوست داشتند همراه او در بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور یابد، باید دلیل خود برای این انتخاب را نیز ذکر می‌کردند. برندگان جایزه ویژه فیفا ضمن دریافت بلیت دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه لوژنیکی مسکو از امکانات پرواز به کشور میزبان این رقابت‌ها و محل اقامت برخوردار می‌شدند.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مربوط به آماده‌سازی موردوویا، یکی از ۱۲ ورزشگاه میزبان این رقابت‌ها است.

سرویس رسانه‌ای شرکت پسو به عنوان پیمانکار طراحی و ساخت ورزشگاه موردوویا اعلام کرد که در حال حاضر کار روی سقف ورزشگاه انجام می‌شود. همچنین چمن ورزشگاه موردوویا به خوبی رشد کرده است. ورزشگاه موردوویا در فاصله‌ چند دقیقه‌ای از مرکز شهر سارانسک قرار دارد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار