برخی از رفتارهای دوستان بداخلاقی نیست، کثیف‌کاری است

ساعی: اگر مشکل تحصیلی داشتم چگونه در شورای شهر حضور داشتم؟/ از ترس من تبخال می‌زنند

قهرمان سابق تکواندوی المپیک گفت: اگر مشکل تحصیلی داشتم چگونه می‌توانستم در شورای شهر حضور داشته باشم و در انتخابات اخیر شورای شهر نیز دیدید تنها ورزشکاری بودم که در مرحله اول تایید شدم.

هادی ساعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص تصمیم خود برای عدم حضور در انتخابات فدراسیون تکواندو اظهار داشت: به نظر من دوستانی که در انتخابات تکواندو ثبت‌نام کردند به خوبی با این رشته آشنا و از لحاظ مدیریتی قوی هستند و می‌توانند به تکواندو کمک کنند. قبلا نیز گفته بودم که اگر احساس کنم توانایی کمک به تکواندو را داشته باشم حضور پیدا خواهم کرد اما در حال حاضر با حضور دوستان خوبی مانند کلانتری که کارنامه خوب و سابقه مدیریت این رشته را دارد، نیاز به حضور در انتخابات را احساس نکردم.

وی در خصوص اینکه در ثبت‌نام کلانتری تاثیرگذار بوده است، عنوان کرد: کلانتری مدیر بزرگ و کارکشته‌ای است و در درجه اول نیاز به حمایت من ندارد. من نیز به تنهایی در تصمیم کلانتری برای ثبت‌نام در انتخابات تاثیرگذار نبودم بلکه دوستان زیادی از او خواهش کردند که یکی از این نفرات نیز من بودم که با حضور در انتخابات به تکواندو کمک کند. خانواده تکواندو از کلانتری درخواست کردند و او نیز به احترام جامعه تکواندو ثبت‌نام کرد.

قهرمان سابق تکواندوی المپیک در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود او به دلیل مشکلات مدرک تحصیلی امکان ثبت‌نام نداشته است، گفت: اگر من در انتخابات نیز شرکت می‌کردم باز هم دوستان حرف دیگری می‌زدند. در انتخابات شرکت می‌کنم برخی‌ حرف‌هایی می‌زنند و حالا نیز که شرکت نکردم باز دوستان اینگونه می‌گویند و من تنها می‌گذارم دل دوستان خوش باشد.

ساعی تاکید کرد: متاسفانه بی‌اخلاقی در فضای تکواندو وجود دارد و این موضوع شیوه کار مدیران نا لایق شده و به بی‌اخلاقی روی می‌آورند. برخی از رفتارهای دوستان دیگر بی‌اخلاقی نیست و کثیف‌کاری است. این دوستان حتی جرات این را ندارند به صورت روشن صحبت کنند. اگر مشکل تحصیلی داشتم چگونه می‌توانستم در شورای شهر حضور داشته باشم و در انتخابات اخیر شورای شهر نیز دیدید تنها ورزشکاری بودم که در مرحله اول تایید شدم  اما متاسفانه باز دوستان از اسم و سایه من نیز می‌ترسند.

وی خاطرنشان کرد:ثبت‌نام نکردن من نیز به خاطر این بود که برخی متوجه شوند اگر حرفی و انتقادی انجام می‌دادیم به خاطر پست و مقام نبوده است. در حال حاضر نیز کلانتری به عنوان بزرگ خانواده تکواندو ثبت‌نام کرده و او کسی بوده است که موفقیت‌های این رشته را پایه‌ریزی کرده است. خانواده تکواندو در حال حاضر نیز بعد از به بن‌بست رسیدن سراغ کلانتری رفته و ایشان نیز لطف کردند درخواست اساتید و قهرمانان را قبول کردند.

قهرمان سابق تکواندوی المپیک یادآور شد: دوستان در حال حاضر به اندازه‌ای از کلانتری می‌ترسند که نمی‌توانند به او چیزی بگویند و مجبور هستند  در خصوص من صحبت کنند. البته این دوستان به اندازه کافی از من نیز می‌ترسیدند که عکس من را از خانه تکواندو برداشتند و حتی احتمال می‌دهم شب‌ها خواب من را می‌بینند، تبخال می‌زنند(باخنده).

ساعی در پایان در خصوص احتمال تغییر مدیریت فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: باید دیگر مدیریت تکواندو تغییر کند و امیدوارم دروغ و دغل‌هایی که به مردم می‌گویند و در حال حاضر نیز به من نسبت می‌دهند تمام شود. پایه و اساس فدراسیون تکواندو با درستی نبوده است و امیدوارم سرشان به سنگ بخورد و درست شوند.


 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار