نکته‌ی جالب گل های سپیدرود:

رد پای ابراهیمی – نزهتی در صد درصد گل‌های سپیدرود

سپیدرود در فصل جاری ۷ گل در لیگ برتر و یک گل در جام حذفی به ثمر رسانده که زوج ابراهیمی – نزهتی در همه ی آنها نقش داشته است.

به گزارش "توپ"، روزی که سپیدرود در شرایطی نا مناسب از لحاظ مالی و ساختاری توسط نظرمحمدی وارد بازار نقل و انتقالات شده بود، کمتر کسی با توجه به جیب کم پول سپیدرود امیدی به جذب نفرات با کیفیت برای این تیم داشت؛ اما سرمربی سپیدرود ثابت کرد که یکی از عمده هنرهایش تیم بستن حتی در شرایط نامناسب است و این کار را پیشتر در لیگ دسته دوم و اول با صعود به رده بالاتر ثابت کرده بود.


نظرمحمدی برای شناخت نفرات اصلی خود امسال ترکیبش را چندین و چند بار بالا و پایین کرد تا بتواند زوج و مکمل های مورد نظرش را در پست های مختلف جا نمایی کند و تا امروز موفق شده به این مهم در چند پست دست یابد که موفق ترین شان زوج غیر قابل مهار ابراهیمی – نزهتی است.


سپیدرود تا امروز ۷ گل در لیگ برتر و یک گل در جام حذفی به ثمر رسانده که باور کردنی نیست وقتی در می یابیم در تمامی این ۸ گل زوج طلایی نظرمحمدی یا یکی از آنها تاثیر مستقیم داشته اند.


در بازی نخست برابر نفت تهران نزهتی تک گل سپیدرود را به ثمر رساند و در بازی دوم برابر سیاه جامگان نزهتی یک پنالتی منجر به گل برای سپیدرود کسب کرد. در هفته سوم حسین ابراهیمی پاس گل برتری سپیدرود را در برابر پیکان ارسال کرد و در جام حذفی برابر ملوان نزهتی پنالتی ساخت و ابراهیمی گل تساوی تیمش را وارد دروازه ملوان کرد.


در هفته ششم این مکمل رویایی همه کار کرد و ابتدا نزهتی روی پاس ابراهیمی یک پنالتی گرفت و پنالتی را ابراهیمی گل کرد و در گل دوم هم ابراهیمی پاس داد و نزهتی کار را تمام کرد. در هفته هشتم ابراهیمی تک گل سپیدرود را از روی نقطه پنالتی برابر استقلال به ثمر رساند و این هفته هم در واپسین دقیقه بازی باز هم ابراهیمی سانتر کرد و نزهتی با گلش منجی رشتی ها شد.
جالب این است که حتی امتیاز آنها در لیگ برتر تا امروز نیز با یکدیگر برابر است و نزهتی با سه گل و دو پاس گل ۵ امتیازی است و ابراهیمی با ۲ گل و سه پاس گل همینقدر در جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ امتیاز کسب کرده است.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار