کمپ ۱۰ تیم در جام جهانی مشخص شد

کی‌روش: کازان را انتخاب نکردیم چون استقبال خوبی از ما نشد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دلیل اینکه چرا شهر کازان را به عنوان محل استقرار تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ را انتخاب نکرده، اعلام کرد.

و به نقل از سایت شبکه تلویزیونی «راشا تودی» روسیه، منطقی خواهد بود که شاهزاده‌های پارسی (لقب تیم ملی ایران) در جریان برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ در شهر کازان استقرار پیدا کنند، آن هم به خاطر اینکه سردار آزمون، ستاره تیم ملی ایران در تیم شهر کازان یعنی روبین کازان بازی می‌کند، هرچند کارلوس کی‌روش بلافاصله پس از بازی دوستانه تیمش برابر روسیه گفت که کمپ تیم ملی در این شهر در جریان برگزاری مسابقات جام جهانی منتفی است.

کی‌روش در این باره به سایت «اسپورت بیزینس آنلاین» گفت: کازان شهری زیبا و دوست‌داشتنی است و من خیلی از این شهر خوشم می‌آید، اما ما برای استقرار در این شهر در جریان برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ حمایت و استقبال لازم از جانب مسئولان محلی شهر کازان را دریافت نکردیم، بنابراین از کمپی دیگر در شهری دیگر در طول برگزاری جام جهانی روسیه استفاده خواهیم کرد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان که در حال حاضر برای بررسی کمپ‌های موجود در کشور روسیه در این کشور به سر می‌برد، چند روز پیش در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مچ تی‌وی» روسیه گفته بود: احتمال دارد تیم ملی در جریان برگزاری مسابقات جام جهانی در شهر کالوگا اردو بزند، البته باید اطمینان حاصل کنیم که آیا این کمپ آمادگی پذیرش ما را در آن مقطع دارد یا خیر! همچنین خیلی مهم است که به بخش فرهنگی و چیزهای دیگر توجه کنیم.

بر اساس گزارش «راشا تودی» ۱۰ تیمی که تاکنون مجوز حضور در مرحله پایانی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را دریافت کرده‌اند، تقریباً کمپ‌های مدنظر خود را برای استقرار در جریان برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب کرده‌اند که به شرح زیر است:

روسیه: حومه شهر مسکو، کمپ تمرینی نووُگورسک

برزیل: شهر سوچی، محل اقامت در هتل ۵ ستاره سوئیس‌اُتل ریسورت سوچی کاملیا، محل تمرین احتمالاً ورزشگاه اسلاوا مترِوِلی

آلمان: شهر سوچی، هنوز اعلام رسمی در این خصوص صورت نگرفته است

مکزیک: حومه شهر مسکو، مرکز تمرین باشگاه دینامو مسکو

انگلیس: شهر کوچک رپینو واقع در حومه سن‌پترزبورگ، ، محل اقامت در هتل ۴ ستاره فورسمیکس کلاب

ایسلند: شهر گلندژیک واقع در کراسنودار کرای

پرتغال: شهر برونیستی واقع در ۵۴ کیلومتری جنوب شرق مسکو

فرانسه: شهر ایسترا واقع در ۴۰ کیلومتری غرب مسکو

آرژانتین: شهر ایسترا واقع در ۴۰ کیلومتری غرب مسکو، در مجموعه ورزشی «بور»

ژاپن: شهر خیمکی واقع در ۱۹ کیلومتری شمال غرب مسکو، ورزشگاه خیمکی آره‌نا

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار