بس:فشار ابتدایی لاپیزیگ برنامه‌های ما را به هم ریخت/ حریف با مدیریت بازی اجازه تساوی را نداد

سرمربی دورتموند فشار دقایق ابتدایی لاپیزیگ را عامل شکست تیمش دانست.

، پیتر بس، سرمربی بوروسیادورتموند پس از شکست ۳ بر ۲ خانگی مقابل راسنبال لاپیزیگ در هفته هشتم بوندس‌لیگای آلمان، فشار دقایق ابتدایی رقیب را عامل باخت زرد و مشکی‌ها دانست.

 او گفت: لاپیزیگ بخصوص در دقایق ابتدای فشار زیادی وارد کرد و همین عامل نظم تیمی و افکار اولیه ما را به هم ریخت؛ به حدی که در ادامه نتوانستیم به شکل دلخواه خودمان ظاهر شویم.اصلا خوب بازی نکردیم و به جای بازی رو به جلو مدام به دروازه‌بان خودمان پاس می‌دادیم.فرستادن توپ به سمت دروازه‌بان و شروع مجدد او با یک شوت بلند در شیوه بازی ما جایی ندارد؛ آن هم وقتی بازیکنان پا به توپ خوبی در اختیار داریم.همه بازیکنان من یارگیری شده بودند. وقتی در دفاع ضعیف ظاهر می‌شوید، باید هم انتظار دریافت ۳ گل را داشته باشید. با یک دفاع ضعیف کار بسیار دشواری برای پیروزی دارید.

 او در ادامه افزود: در نیمه دوم به دفاع ۳ نفره روی آوردیم و قصد داشتیم به شکل متفاوتی بازی کنیم اما در دقیقه ۴۷، ۱۰ نفره شدیم و برنامه‌هایمان به هم ریخت.هر چند پس از ۱۰ نفره شدن کارمان دشوار شد اما فرصت‌هایی برای به تساوی کشاندن بازی داشتیم که لاپیزیگ با مدیریت مناسب بازی به ما اجازه گلزنی نداد.داور نیستم و در صحنه اخراج سوکراتیس زاویه مناسبی جهت دیدن صحنه نداشتم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار