می‌خواستیم لیگ را سورپرایز کنیم

کریمویی: بازی در ورزشگاه امام رضا(ع) دیگر خیلی جذابیتی برایمان ندارد/امیدوارم تعصب هواداران در مسئولان هم ایجاد شود

مدیرعامل باشگاه پدیده مشهد می‌گوید که در بحث برگزاری دیدار این تیم مقابل ذوب‌آهن در ورزشگاه امام رضا (ع) اتفاقاتی رخ داد که آنها را اذیت کرد.

خبرنگار ورزشی ، تیم پدیده امسال شروع خوبی در لیگ برتر داشته و در حال حاضر در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفته است. آنها اگر روز جمعه ذوب‌آهن را می‌بردند، می‌توانستند جای پرسپولیس را در رده دوم جدول بگیرند.

حمیدرضا کریمویی، مدیرعامل باشگاه پدیده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره نتایج خوب اخیر پدیده در لیگ برتر، مشکلات برگزاری بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن در ورزشگاه امام رضا (ع) و ... صحبت‌ کرد.

تسنیم: از تساوی پدیده مقابل ذوب‌آهن شروع کنیم.
با توجه به شرایط سختی که وجود داشت و هر دو تیم به برد نیاز داشتند، بازی از حساسیت خاصی برخوردار بود. ما در ۱۰، ۲۰ دقیقه اول تمرکز لازم را نداشتیم. به هر حال در خانه بازی می‌کردیم و کمی مقابل هواداران‌مان استرس داشتیم. متاسفانه در آن دقایق ذوب‌آهن بهتر کار کرد، اما بچه‌های ما با تدابیر کادر فنی، بقیه بازی را در اختیار گرفتند. در کل تیم ما بازی قابل قبول و شایسته‌ای ارائه کرد و حتی می‌توانست پیروز بازی هم شود، اما همین که شکست هم نخوردیم خوب بود. امیدواریم کارمان را با همین روند ادامه دهیم.

تسنیم: محمد قاضی هم یک پنالتی هم در دقایق پایانی از دست داد، اگر آن پنالتی گل می‌شد حتی می‌توانستید پیروز بازی aوید.
این مسائل در ذات فوتبال وجود دارد. بازیکنان بزرگ دنیا هم پنالتی از دست می‌دهند، اما چیزی از ارزش‌های محمد قاضی کم نمی‌شود. او یکی از بهترین بازیکنان تیم ماست و گل‌های حساسی هم به‌ثمر رسانده است. امیدوارم او در ادامه هم همین‌طور خوب و در اختیار تیم باشد.

تسنیم: از روند خوب پدیده در هفته‌های گذشته صحبت کنید. جزو تیم‌های بالانشین جدول هستید و تاکنون هم نتایج خوبی گرفتید.
برنامه‌ریزی‌ ما از انتهای فصل گذشته بود. از همان زمان خواستیم که طبق قولی که داده بودیم، تیم متفاوتی داشته باشیم و لیگ را سورپرایز کنیم. خدا را شکر امسال مباحث پشتیبانی هم فراهم شد و با تسلطی که کادر فنی دارد، از این ظرفیت استفاده کردیم. پدیده به یک تیم مدعی تبدیل شده، بازی‌های زیبایی انجام می‌دهد و ۱۷ گل به ثمر رسانده که این برای یک تیم شهرستانی و تیم خیلی‌ها توقعی از آن نداشتند، خوب است.

تسنیم: مجوز برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) صادر شد و سیاه‌جامگان از هفته آینده می‌تواند در آنجا بازی کند. چرا مجوز بازی پدیده در این ورزشگاه را ندادند؟
سعی می‌کنیم خیلی این مسائل را دنبال نکنیم، چون از مسئولان انتظار داریم که از ما حمایت کنند. با شرایطی که تیم ما دارد، باید به گونه دیگری برای پدیده فکر و از آن حمایت کنند. انشالله حداقل‌هایی که هواداران مشهدی می‌خواهند را برآورده کنیم و سهمیه آسیایی را بگیریم.

تسنیم: مگر قرار نبود دیدار شما مقابل ذوب‌آهن در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود؟
آستان قدس از دو سه هفته پیش اعلام کرد که مشکلی برای برگزاری بازی ندارد، اما این امر محقق نشد. این موضوع هم در عدم تمرکز ما تاثیر داشت. یعنی ما تا یکی دو روز مانده به بازی فکر می‌کردیم که در ورزشگاه امام رضا (ع) بازی می‌کنیم، اما در روزهای آخر به یک‌باره گفتند که نمی‌توانید اینجا بازی کنید. این موضوع دیگر جذابیت خیلی زیادی برای ما ندارد. اگر بگویند، بازی می‌کنیم، نشد هم بازی خودمان را در همان ورزشگاه ثامن برگزار می‌کنیم. در دیدار مقابل پدیده حضور پررنگ هواداران نشان داد که آنها هواداران واقعی هستند و فقط به حمایت از تیم فکر می‌کنند. خوشحالیم که آنها متعصبانه از تیم‌شان حمایت می‌کنند و امیدوارم این تعصب در مسئولان مشهدی هم به وجود بیاید و تشخیص بدهند که از چه تیمی باید بیشتر حمایت کنند.

تسنیم: صحبت‌های شما و رضا مهاجری این شائبه را به وجود می‌آورد که در مشهد تبعیضی بین شما و باشگاه سیاه‌جامگان وجود دارد. واقعاً این‌طور است؟
خیلی وارد این مسائل نمی‌شویم. بحث ما این است که هم سیاه‌جامگان و هم پدیده باید حمایت شوند. ما دنبال این هستیم که در مشهد دستاوردهای خوب داشته باشیم. مسئولان به فکر مردم و هوادار باشند. هر دو ورزشگاه باید برای پدیده و سیاه‌جامگان باشد.

تسنیم: پس از جدایی محمد تقوی قرار نیست مربی جدیدی به کادر فنی‌تان اضافه شود؟
مهاجری در این خصوص تصمیم می‌گیرد. اگر پیشنهاد داشته باشد، ارائه می‌کند. فعلاً با توجه به شرایطی که وجود دارد، فکر می‌کنم خیلی نیاز نباشد که فردی به کادر فنی اضافه شود. ما سه مربی دیگر در کنار مهاجری داریم که خیلی با متمرکز کار می‌‌کنند.

تسنیم: وضعیت مالی پدیده به چه شکل است؟ به‌خاطر پیروزی‌های اخیرتان پاداشی برای بازیکنان در نظر نگرفته‌اید؟
پیروزی در هر بازی پاداش خاص خودش را دارد و تا الان هم شرایط خوبی داشتیم و موفق شدیم مطالبات بچه‌ها را به موقع پرداخت کنیم. چیزی که به من ثابت شده، این است که بازیکنان ما به‌دنبال پاداش نیستند و فقط موفقیت تیم را می‌خواهند که واقعاً آن را هم نشان دادند. مثلاً خانزاده مقابل ذوب‌آهن با دست شکسته بازی کرد و چند بازیکن هم مصدومیت‌هایی داشتند، اما به هر شکلی بود خودشان را رساندند. اگر قرار باشد پاداشی هم بدهیم، به خاطر این تلاش است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار