تمرین پرسپولیس در غیاب ٤ بازیکن

حمله برانکو به الهلال؛ غول نیستند

آخرین تمرین عصرگاهى پرسپولیس پیش از اعزام به عمان در غیاب چهار بازیکن در استادیوم شهید کاظمى برگزار شد.

 

به گزارش "توپ"، برانکو ایوانکوویچ آخرین تمرین عصرگاهى پرسپولیس را پیش از ترک تهران و مهیا شدن براى جدال مقابل الهلال عربستان را در شرایطى در استادیوم شهید کاظمى برگزار کرد که سه بازیکن تیمش در آن غیبت داشتند.


حسین ماهینى که به دلیل محرومیت قادر به همراهى این تیم برابر الهلال عربستان نیست، مهدى طارمى نیز با محرومیت فیفا مواجه شده و در جلسه با باشگاه حضور داشت و ابوالفضل درویش وند سه بازیکن غایب این تمرین پرسپولیس بودند.


* برانکو ایوانکوویچ در ابتداى تمرین پرسپولیس دقایقى براى بازیکنان به صحبت پرداخت و از اهمیت این دیدار و نتیجه آن براى شاگردانش صحبت کرد.
* فرشاد احمدزاده نیز به دلیل مصدومیت در این تمرین غایب بود و فردا باید عمل جراحى انجام دهد.
* بازیکنان در دو گروه در اختیار مارکو قرار گرفتند که تمرینات ابتدایى را انجام دهند.


* خراب بودن تشک زیر انداز مربوط به وحید امیرى باعث شد تا برانکو ایوانکوویچ شخصا براى او به دنبال تشک دیگرى باشد که با شوخى کریم باقرى با این بازیکن همراه شد.
* آقاوسط و تمرین هوازى بخش آغازین تمرین پرسپولیس را شکل داد و در ادامه در اختیار برانکو ایوانکوویچ قرار گرفتند.
* تمرین تاکتیکى با ارایه نکات فنى از سوى برانکو ایوانکوویچ همراه بود و سرمربى کروات سرخپوشان با اشاره به شرایط حریف عربستانى نکات لازم را به آنها گوشزد کرد.
* حمایت، حمایت و حمایت و جلوگیرى از هم گسیختگى سازمان تیمی، نکته اى بود که برانکو ایوانکوویچ بارها آن را به شاگردانش یادآور مى شد.


* از بازیکنان الهلال عربستان غول نسازید، آنها انسان هستند و از پوست و استخوان ساخته شدند؛ این جمله اى بود که برانکو ایوانکوویچ براى فرو ریختن ترس بازیکنان از حریف به آنها اعلام کرد.

* برانکو در بخش بعدی تمرین روی ضربات ایستگاهی و شروع مجدد تمرکز کرد؛ استفاده ترکیبی از ضربات ایستگاهی، کرنر و پرتاب اوت این آیتم را شکل می داد و برانکو به طریقه استقرار بازیکنان و ضرب و ارسال توصیه لازم را به شاگردانش منتقل می کرد.

* پایان بخش تمرین امروز با حضور محمد انصاری، گادوین منشا، صادق محرمی، وحید امیری، علی علیپور و ربیع خواه شکل گرفت و به ارسال ضربات ایستگاهی و ضربه جارچوب شکل گرفت.
تمرین پرسپولیس فردا صبح در استادیوم شهید کاظمی پیگیری می‌شود و بازیکنان سپس راهی فرودگاه خواهند شد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار