بازیکنان افغانستان به خوبی فوتسال را می‌شناسند

ناظم‌الشریعه:‌ مقابل افغانستان و تاجیکستان کار ساده‌ای نداریم/ هیچ بازیکنی را بی‌دلیل به اردو دعوت نمی‌کنیم

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان تأکید این تیم در دیدارهای مرحله انتخابی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا کار ساده‌ای مقابل تیم‌های افغانستان و تاجیکستان ندارد.

محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شرایط آمادگی تیم ملی فوتسال کشورمان در آستانه آغاز مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت:‌ دو جلسه تمرین را در شهر تبریز برگزار کرده‌ایم و خدا را شکر وضعیت تیم خوب است. در این مسابقات محمدرضا سنگ سفیدی،‌ حمید احمدی و احمد اسماعیل‌پور را به دلیل مصدومیت  در اختیار نداریم و با بازیکنان جوان دیگرمان وارد مسابقات خواهیم شد.

وی در مورد تیم‌های افغانستان و تاجیکستان هم‌گروه‌های ایران در مرحله مقدماتی پیکارهای قهرمانی آسیا، تصریح کرد: بازیکنان افغانستان در ایران بازی می‌کنند و فوتسال را به خوبی می‌شناسند. آنها تیم خوبی هستند و همین کار را برای ما سخت می‌کند. تاجیکستان هم تیم بدی نیست. ما جوانان زیادی در تیم‌مان داریم و از آنها در این مسابقات استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به این پرسش که «آیا در این مسابقات تنها از بازیکنان جوان استفاده خواهد کرد یا خیر؟»، گفت: بیشتر بازیکنان تیم‌ ما جوان هستند، اما بازی با افغانستان شرایط خاصی دارد. ما هر کسی را که به اردو دعوت می‌کنیم در مسابقات بازی خواهیم داد و هیچ بازیکنی را بی‌دلیل به تیم ملی دعوت نمی‌کنیم.

ناظم‌الشریعه در پایان خاطرنشان کرد: ما کار خیلی ساده‌ای مقابل افغانستان و تاجیکستان نداریم. ضمن اینکه بازیکنان ما تازه از بازی‌های لیگ آمده‌اند و خسته هستند. به همین دلیل نمی‌شود فشار زیادی به این بازیکنان آورد،‌ چون امکان دارد مصدوم شوند. به‌هرحال امیدواریم عملکرد خوبی در این رقابت‌ها داشته باشیم.

تسنیم،‌ تیم ملی فوتسال ایران در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا با تیم‌های افغانستان و تاجیکستان هم‌گروه است و روز یکشنبه ۲۳ مهرماه در اولین دیدار خود در این مرحله از ساعت ۱۹ به مصاف تیم افغانستان خواهد رفت. شاگردان ناظم‌الشریعه در دومین بازی خود نیز روز سه‌شنبه ۲۵ مهرماه از ساعت ۱۹ با تیم تاجیکستان دیدار خواهند کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار