ناپولی می‌تواند بخت اول قهرمانی باشد

مالدینی: اینتر از نظر روحی و روانی برتر از میلان است/ نراتزوری زیبا بازی نمی‌کند ما خوب نتیجه می‌گیرد

اسطوره فوتبال ایتالیا در آستانه دربی میلان می‌گوید در حال حاضر اینتر به لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری نسبت به رقیب همشهری خود دارد.

، پائولو مالدینی در آستانه دربی شهر میلان موسوم به «دلامدونینا» که قرار است ساعت ۲۲:۱۵ فردا شب (یکشنبه) در ورزشگاه «جوزپه مه‌آتزا» به میزبانی اینتر برگزار شود، در گفت‌وگو با روزنامه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا گفت: میلان این تابستان ۱۱ بازیکن جدید خریده است، از این‌رو این تیم نیاز به زمان دارد تا شکل یک تیم واقعی را به خود بگیرد. اهدافی که میلان در ابتدای فصل برای خود ترسیم کرده بود، اکنون رسیدن به آنها به نظر کمی پیچیده به نظر می‌رسد.

وی افزود: به نظرم نه میلان و نه اینتر هنوز نتوانسته‌اند پتانسیل کامل خود را به نمایش بگذارند. اینتر نتایج خوبی کسب کرده، اما فوتبال زیبایی را به نمایش نمی‌گذارد. میلان هم نتایج خوبی کسب نکرده، مگر جلوی تیم‌های کوچک نتیجه گرفته باشد. از جنبه روحی و روانی، اینتر نسبت به میلان برتری دارد. نمی‌خواهم بگویم که میلان در صورت شکست در بازی فردا از کورس قهرمانی کنار خواهد رفت، اما اختلاف روسونری و نراتزوری به ۱۰ امتیاز خواهد رسید.

مدافع پیشین میلان و تیم ملی ایتالیا در خصوص مدعیان قهرمانی این فصل سری A گفت: با توجه به بازی‌هایی که ناپولی از خود ارائه می‌دهد و تغییرات کمی که در این تابستان در این تیم رخ داد، به نظرم شاگردان ساری می‌توانند بخت اول قهرمانی در فصل جاری سری A باشند، اگرچه نباید فراموش کنیم که یوونتوسی که به حضور در لیگ قهرمانان اروپا خو گرفته است، در پایان می‌تواند فاتح اسکودتو شود. به شخصه امیدوارم ناپولی بتواند قهرمان سری A شود چون فوتبالی که آنها ارائه می‌دهند، واقعاً تماشایی است.

مالدینی که گفته می‌شود ممکن است در باشگاه میلان که مالکیت آن حالا در دست چینی‌هاست، پست مدیریتی بگیرد، در این خصوص گفت: در حال حاضر در فوتبال مشغول به کاری نیستم چون سبک زندگی را انتخاب کرده‌ام. من با پیراهن میلان اخت گرفته‌ام و دشوار است که خودم را در باشگاه دیگری و در هر پستی ببینم، هر چند تیم ملی ایتالیا از این قاعده مستثنی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار