تقاضای نیمار از مسئولان PSG‌ برای ناکام گذاشتن بارسا در خرید کوتینیو

ستاره برزیلی سابق بارسلونا به هر نحوی شده است قصد دارد از این تیم انتقام بگیرد.

، بعد از شکایت نافرجام از بارسلونا به یوفا به خاطر پرداخت نشدن پاداش ۲۶ میلیون یورویی پدرش از سوی کاتالان‌ها، نیمار حالا به شیوه‌ای دیگر قصد دارد به تیم سابقش ضربه بزند.

سایت Le ۱۰ Sportفرانسه، نیمار به آنترو انریکه، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن توصیه کرده که به هر نحو ممکن هموطن او فیلیپه کوتینیو را از لیورپول بخرد. کوتینیو بازیکنی بود که بارسایی‌ها تابستان امسال تمام تلاش‌شان را برای خرید او از لیورپول انجام دادند تا وی را جانشین نیمار کنند اما در نهایت به دلیل رقم بالایی که باشگاه انگلیسی طلب کرد از خرید او منصرف شدند.

شایعاتی درباره احتمال دوباره دست به کار شدن بارسا برای خرید نیمار در ماه ژانویه شنیده می‌شود اما نیمار قصد دارد با ناکام گذاشتن تیم سابقش در جذب هموطن او از بارسایی‌ها انتقام بگیرد. Le ۱۰ Sport، انریکه مذاکراتی را با کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های ایرانی کوتینیو آغاز کرده و سعی دارد که او را برای فرستادن بازیکن برزیلی‌اش به پارک دو پرنس متقاعد کند.

گفته می‌شود که PSG در سال ۲۰۱۸ قصد دارد خریدهای جدید از لیگ برتر انگلیس انجام دهد که در صدر گزینه‌های مورد نظرش نام بازیکنانی مانند کوتینیو و الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی آرسنال دیده می‌شود اما کوتینیو به خاطر رابطه‌ بهتری که با نیمار دارد، به سانچس ترجیح داده می‌شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار