رقابت‌های نوجوانان در مسابقات بین‌المللی جوانان - تهران

عنوان سومی به ایران رسید

پرونده رقابت‌های بین‌المللی تنیس جوانان در حالی بسته شد که ترکیه و ارمنستان عناوین اول و دوم را به دست آورند و تنیسورهای ایران نیز سوم شدند. ‌‌

  و به نقل از سایت فدراسیون تنیس، آخرین روز رقابت‌های تنیس بین المللی جوانان در بخش دختران و پسران برگزار شد و تنیسورها برای کسب عناوین برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

در فینال بخش پسران ، آرتور سوگویان از ارمنستان با نتیجه ( ۰-۶ و ۲-۶) زیان احمد از انگلیس را برد و قهرمان شد ، زیان احمد در جایگاه دوم ایستاد و سینا مقیمی از ایران و جیان لوکا کوئینزی از ایتالیا عنوان سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در بخش دو نفره ، تیم  ربیع اسلیم از سوریه - جیان لوکا کوئینزی از ایتالیا با برتری ۲ بر صفر زوج آرتور سوگویان از ارمنستان - میرو سارکیسیان را از پیش رو برداشتند و صاحب عنوان قهرمانی شدند ، تیم آرتور سوگویان از ارمنستان - میرو سارکیسیان نائب قهرمان این دوره از رقابت های را از آن خود کردند و زوج محمد میرزایی- سینا مقیمی  از ایران و امیر محمد ادب جو از ایران - زیان احمد از انگلیس نیز مشترکا سوم شدند.

در بخش انفرای دختران نیز ، زینب ازترک  از ترکیه  با نتیجه ( ۰-۶ و ۴-۶ ) کاترینا زادوروزنا از اکراین را مغلوب کرد و در جایگاه نخست ایستاد ، نماینده اکراین نائب قهرمان شد و مشکات الزهراء صفی از ایران و تک باس از ترکیه مشترکا سوم شدند.

و در نهایت در بخش دو نفره، تیم زینب ازترک  از ترکیه - کاترینا زادوروزنا از اکراین با نتیجه (۲-۶ و ۲-۶) زوج زینب کاکیرر - لارا تک باس از ترکیه را از پیش رو برداشتند و عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کردند . زینب کاکیرر - لارا تک باس از ترکیه نائب قهرمان شد و تیم های مشکات الزهراء صفی- فاطمه سادات زنجانی از ایران و سیلا آک - ملیسا یعقوب پور از ترکیه سوم شدند.

در جدول اصلی بخش دختران ۲۶ تنیسور از کشورهای ایران ، هند ، اکراین و ترکیه حضور دارند و در بخش پسران نیز ۳۲ شرکت کننده از کشورهای انگلیس، آلمان ، ایران، ایتالیا، سوریه، ارمنستان و هند شرکت کردند.

این مسابقات از ۱۵ لغایت ۲۱ مهر ماه سال جاری در دو بخش انفرادی و دو نفره دختران و پسران در مرکز ملی تنیس ایران ( باشگاه استقلال) برگزار شد.

سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده محسن خداپرست داور نشان سفید کشورمان بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار