در گفت‌وگو با تسنیم

پنام‌تاش: حضور چیریچ در سالن، انگیزه واترپلوئیست‌ها را بالا می‌برد/ با صدرنشینی نیم‌فصل را تمام می‌کنیم

سرمربی تیم واترپلو سایپا گفت: حضور چیریچ در سالن مسابقات لیگ باعث می‌شود تا بازیکنان با انگیزه بهتری بازی کنند تا دیده شوند.

مهدی پنام‌تاش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: در حال حاضر صدرنشین جدول هستیم و در تلاش هستیم تا دو بازی پیش روی خود را نیز با پیروزی پشت سر بگذاریم و با قهرمانی نیم فصل اول را تمام کنیم.

وی درباره بازی شاگردانش برابر تیم اصفهان گفت: تیم اصفهان تیم خوبی است و از تمام پتانسیل خود استفاده کرد اما شاگردن من برای پیروزی به آب زدند و این بازی را هم با برد پشت سر گذاشتند.

سرمربی تیم سایپا افزود: دو بازی دیگر ما برابر تیم نوفلاح و نفت امیدیه است. هیچ کدام از بازی‌ها را دست کم نمی‌گیریم. تیم نوفلاح بازیکنان جوان اما با انگیزه‌ای دارد. تیم نفت نیز تیم قدرتمندی است وبه طور حتم بازی سختی را برابر این تیم خواهیم داشت.

پنام‌تاش ادامه داد: متاسفانه پخش زنده مسابقات لیگ امسال اندک است و همین موضوع باعث شده تا تعداد کمی از اسپانسرها تمایل به سرمایه گذاری در لیگ داشته باشند.

وی یادآورشد: دراین فصل نیز دو، سه تیم بالای جدول مدعی اصلی هستند. تیم دانشگاه آزاد با در اختیار داشتن ۶ بازیکن ملی‌پوش یکی از مدعیان اصلی  و رقیب جدی تیم ما به شمار می‌رود. تیم سایپا ۵ بازیکن زیر ۱۷ سال در اختیار دارد. چند بازیکن زیر ۲۳ سال و تنها دو، سه بازیکن ملی پوش قدیمی را در ترکیب داریم.

سرمربی تیم سایپا اظهار داشت: چیریچ (سرمربی تیم ملی) در مسابقات لیگ حاضر می‌شود و از نزدیک مسابقات را می‌بیند. این اتفاق خوبی است و باعث می شود بازیکنان با انگیزه بالاتری مسابقه بدهند تا دیده شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار